Jak tanio ogrzewać wodę?

Ciekawe fakty i ciekawe pytania.
Awatar użytkownika
Amadeusz75
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2021, 0:41

Jak tanio ogrzewać wodę?

Post autor: Amadeusz75 »

Cześć. Żyjemy w takich czasach, że większość z nas szuka oszczędności, ale nie uważam tego za coś złego. Ja na przykład ostatnio zastanawiałem się, jak zaoszczędzić na ogrzewaniu wody i domu i doszedłem do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie powietrzna pompa ciepła. Też zdecydowaliście się na jej montaż? Jesteście zadowoleni?
gabryśka

Re: Jak tanio ogrzewać wodę?

Post autor: gabryśka »

Moim zdaniem warto skorzystać z oferty jaką są pompy ciepła małopolska . Pompy ciepła zapewniają nam ekologiczne ogrzewanie dzięki czemu nie wytwarzamy dwutlenku węgla, a dodatkowo jest to niezwykle ekonomiczne, ponieważ nie musimy się również martwić o opał.
adżela

Re: Jak tanio ogrzewać wodę?

Post autor: adżela »

Ogólnie na pewno wzmocnienie całego ogrzewania da Wam pompa Dambat https://www.dambat.pl/pobierz.html . I to jedna z tych czarnych serii. Oni je dopracowali, poprawili, jak coś się działo. Moja mama też ma taką, bo jej fachowiec polecił i na pewno nie narzeka.
eliżka

Re: Jak tanio ogrzewać wodę?

Post autor: eliżka »

jak widać możliwości jest wiele, ja postawiłabym na typowo ekologiczne rozwiązanie. Bardzo fajna jest fotowoltaika, ciekawe są też te pompy ciepła powietrze-woda https://hymon.pl/oferta/pompy-ciepla/. My skorzystaliśmy z oferty firmy Hymon, która jest liderem na rynku. Wysoka jakość obsługi idzie tu w parze z umiarkowanymi cenami. Można też liczyć na sprawną realizację zamówień. Taka inwestycja nie wiąże się z dużymi wydatkami, można też skorzystać z dofinansowania z programu rządowego.
Romuś

Re: Jak tanio ogrzewać wodę?

Post autor: Romuś »

A słyszeliście o odnawialnych źródłach energii? Jeżeli nie, to zachęcam do zajrzenia do firmy Respect Energy, którzy zajmują się tym tematem na co dzień. Można podjąć z nimi wspołprace i czerpać wyłącznie zieloną energię. Według mnie, to super rozwiązanie, jeżeli ważna jest dla was ochrona środowiska.
vóx

Re: Jak tanio ogrzewać wodę?

Post autor: vóx »

W sumie pomysłem na to, jak ogrzewać dom jest dla mnie piec kondensacyjny plus do tego pompy cyrkulacyjne . Co wy na to? Czy takie połączenie będzie w zupełności dla mnie dobre? Jakie ogólnie macie do tego przekonanie? Bo ja nie wiem w sumie, co mam zrobić, stąd pytam się was. Po prostu, to dla mnie duże nieporozumienie i nie wiem,.
ODPOWIEDZ