Ekologiczny dom

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Awatar użytkownika
Halszka
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2020, 0:21

Ekologiczny dom

Post autor: Halszka »

Cześć. Szukam jakiegoś sklepu z ciekawą ofertą ekologicznych środków czystości i akcesoriów do domu. Pomożecie? Od niedawna stawiam na nieco przyjaźniejszy środowisku tryb życia :)
Awatar użytkownika
ligia1971
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2020, 7:56

Re: Ekologiczny dom

Post autor: ligia1971 »

Ja też żyję nieco bardziej ekologicznie. Używam naturalnych kosmetyków i środków czystości między innymi. Z nasz może sklep unlapin.pl? Jeśli nie, to polecam zajrzeć. Znajdziesz tam wszystko od eko kosmetyków po chemię domową. Super ceny i spory wybór.
Awatar użytkownika
Aldonis
Posty: 52
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:34

Re: Ekologiczny dom

Post autor: Aldonis »

Warto o tym pomyśleć, jest wiele rozwiązań w tym kierunku. Myślę, że tu firma http://betterbetter.com i ich produkty też powinny was zainteresować. Mają tu ekologiczne wyposażenie do domów, mieszkań. Postawcie na środowisko
Awatar użytkownika
martucha
Posty: 107
Rejestracja: 29 paź 2019, 20:27

Re: Ekologiczny dom

Post autor: martucha »

warto w takim domu zadbac o ekologiczne ogrzewanie, moze pompa ciepla albo fotowoltaika? to teraz rozwiazanie na czasie, gwarantuja duza oszczednosc i są bardzo ekologiczne :) ja zdecydowałam sie na panele fotowoltaiczne od levady, dobra jakosc i wysoki uzysk
Awatar użytkownika
octavia
Posty: 160
Rejestracja: 23 sie 2019, 14:51

Re: Ekologiczny dom

Post autor: octavia »

A co z poszczególnymi instalacjami? Czy już macie od tego fachowców? Czy wiecie gdzie będziecie kupować materiały do poszczególnych instalacji? Ja ostatnio dowiedziałam się, że Gaz Poland ma korzystne oferty, można tam kupić chociażby manometr tarczowy i inne elementy.
Awatar użytkownika
tencza
Posty: 347
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:59

Re: Ekologiczny dom

Post autor: tencza »

Jak szukasz naprawdę dobrej i rzetelnej firmy która moze zająć sie dystrybucją gazu to polecam stronę https://lpgdirect.pl/ znajdziesz tutaj najlepsze stawki na rynku, Na pewno warto będzie się nimi zainteresować
Awatar użytkownika
guerlainka
Posty: 62
Rejestracja: 09 sie 2020, 13:00

Re: Ekologiczny dom

Post autor: guerlainka »

Eko to na pewno taki, który jest ogrzewany pelletem. My mamy pellet od firmy maximer, nie narzekamy, bardzo wysoka jakość i do tego Firma dobrze zarządzana, utrzymująca finansową dyscyplinę
Awatar użytkownika
tencza
Posty: 347
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:59

Re: Ekologiczny dom

Post autor: tencza »

:)
qubuś

Re: Ekologiczny dom

Post autor: qubuś »

Halszka pisze: ↑11 cze 2020, 20:43 Cześć. Szukam jakiegoś sklepu z ciekawą ofertą ekologicznych środków czystości i akcesoriów do domu. Pomożecie? Od niedawna stawiam na nieco przyjaźniejszy środowisku tryb życia :)
Jeżeli ma być tanio i ekologicznie to ogrzewaj taki dom pompą ciepła
ODPOWIEDZ