Izolacja przy budowie domu

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Awatar użytkownika
January66
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2020, 0:48

Izolacja przy budowie domu

Post autor: January66 »

Polecicie mi jakichś fachowców, którzy stworzą dla mnie projekt izolacji domu? Chodzi mi oczywiście o hydroizolację płyt fundamentowych i ścian. Poszukuję wyłącznie ekspertów w tym zakresie.
Awatar użytkownika
chwalibog-69
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2020, 3:08

Re: Izolacja przy budowie domu

Post autor: chwalibog-69 »

Najlepiej skontaktuj się z proizol.pl. Tamtejsi fachowcy niejednokrotnie odwiedzali nasz blok, kiedy zauważyliśmy pęknięcia w ścianach. Moim zdaniem hydroizolacja to dla nich chleb powszedni, więc każde zlecenie zrealizują profesjonalnie.
Zuzuś

Re: Izolacja przy budowie domu

Post autor: Zuzuś »

January66 pisze: ↑10 lip 2020, 0:49 Polecicie mi jakichś fachowców, którzy stworzą dla mnie projekt izolacji domu? Chodzi mi oczywiście o hydroizolację płyt fundamentowych i ścian. Poszukuję wyłącznie ekspertów w tym zakresie.
Zobacz https://remont.biz.pl/izolacja/czym-sie ... ur-od-pir/
Staś91

Re: Izolacja przy budowie domu

Post autor: Staś91 »

Mogę polecić bardzo dobrego producenta pap - izolacja-jarocin.pl. Papy, które od nich dostałem sprawdzają się do dzisiaj bez żadnych wpadek po kilku latach od ocieplania dachu - jest to producent papy na medal! W ich ofercie znajdziesz także masy izolacyjne i inne produkty wykorzystywane przy ocieplaniu budynku.
Foreń

Re: Izolacja przy budowie domu

Post autor: Foreń »

Szukając naprawdę wysokiej klasy hydroizolacji to na pewno warto tutaj wziąć pod uwagę takie rozwiązania, jak Papy w Technologii Szybki Profil SBS od Icopal ponieważ ich zastosowanie w rekomendowanych układach technologicznych pozwala na udzielenie długoletnich Imiennych Gwarancji Jakości Icopal do 45 lat.
PatrykEś

Re: Izolacja przy budowie domu

Post autor: PatrykEś »

Powinniście zadbać przede wszystkim o skuteczną i trwałą hydroizolację fundamentów podczas budowy domu, która jest kluczowa aby chronić swój dom przed niszczącym działaniem wilgoci w kolejnych latach. My dlatego postanowiliśmy, że do tematu podejdziemy profesjonalnie i rozglądaliśmy się za różnymi rozwiązaniami m.in od WaterBlock to firma z dużym doświadczeniem i naprawdę dobrą obsługą techniczną.. Równo przylega, nie przepuszcza wilgoci i też pozwala na jej odparowanie jeżeli wcześniej przed nałożeniem wilgoć znalazła się w strukturze betonu. Warto zajrzeć na https://waterblock.eu/fundamenty i sprawdzić właśnie jak to powinno wyglądać od strony materiałów oraz wykonanych prace. Plusem też jest bardzo dobra obsługa techniczna.
montee

Re: Izolacja przy budowie domu

Post autor: montee »

A czy ktoś z was ma zastosowane u siebie system steico poznań ? Czy faktycznie są one niezawodne, jak chodzi o izolację. Słyszała, że ponieważ zapewnia on nawet ochronę przed osadzaniem się również wilgoci na konstrukcji. Co możecie mi napisać więcej o tej opcji?
Awatar użytkownika
paulina
Posty: 28
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:09

Re: Izolacja przy budowie domu

Post autor: paulina »

Bardzo ważna jest odpowiednia izolacja przy budowie domu. Tak samo jak wentylacja, która zapewni odpowiedni przepływ powietrza. Jeżeli macie co do tego wątpliwości to najlepiej skonsultujcie je z biegłym rzeczoznawcą budowlanym: https://bieglyrzeczoznawca.pl/biegly-rz ... wca-poznan .
ODPOWIEDZ