Jak zwalczyć insekty w domu?

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Awatar użytkownika
Cyryl_74
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2021, 20:14

Jak zwalczyć insekty w domu?

Post autor: Cyryl_74 »

Znacie jakieś skuteczne sposoby na zwalczanie insektów w domu? Szczerze mówiąc, wydaje mi się, że jedynym rozsądnym rozwiązaniem będzie dezynsekcja Tychy. Niektórzy nie zdają sobie sprawy, jak wiele chorób jest przenoszonych właśnie przez insekty. Korzystaliście z podobnych metod? Uważacie je za skuteczne?
Awatar użytkownika
olka
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:14

Re: Jak zwalczyć insekty w domu?

Post autor: olka »

Przede wszystkim, nawet nie próbuj ich zwalczać na własną rękę. Tutaj potrzebna będzie pomoc sprawdzonej i doświadczonej firmy, która dysponuje odpowiednim sprzętem do radzenia sobie z takim problemem. Ze swojej strony, to bez dwóch zdań mogę polecić ci DDD usługi. Sama miałam okazję korzystać z ich usług i uważam, że są bezkonkurencyjni.
ineza

Re: Jak zwalczyć insekty w domu?

Post autor: ineza »

zgadzam sie w pelni! zwalczanie pasozytow czy insektow samodzielnie to katorga, nie ma co sie meczyc, bo czlowiek i tak nie ma pewnosci, ze sie to uda, lepiej zlecic specjalistom
dejwid87

Re: Jak zwalczyć insekty w domu?

Post autor: dejwid87 »

Znajomy wlasnie niedawno kupil w dobrej cenie mieszkanie na aukcji komorniczej, niestety z insektami i pasozytami jako lokatorami... Najgorsze byly wlasnie pluskwy łódź wiec zdecydowal sie na skorzystanie z profesjonalnej pomocy firmy od dezynsekcji. Podzialali z tematem i mieszkanie spowrotem do uzytku :)
ODPOWIEDZ