Profesjonalne czyszczenie dywanów

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Awatar użytkownika
Beatryksa92
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2020, 1:53

Profesjonalne czyszczenie dywanów

Post autor: Beatryksa92 »

Myślicie, że warto korzystać z usług firm oferujących czyszczenie dywanów czy pranie wykładzin? Z doświadczenia wiem, że zwykle są do tego potrzebne odpowiednie środki czystości, a nawet specjalistyczny sprzęt. Sądzę, że nie warto brać się za to na własną rękę, bo można nawet pogorszyć sprawę. Jakie wy macie do tego podejście?
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: Profesjonalne czyszczenie dywanów

Post autor: spekulant »

W sumie samo pranie dywanów jak najbardziej jest wskazane w okresie kiedy są one już mocno zabrudzone. Ja jeszcze zrobiłem całkiem inaczej i po prostu w sklepie https://homecarpets.pl/138-dywany-do-prania-w-pralce bez najmniejszego problemu kupiłem sobie dywan do prania w pralce. Jestem przekonany, że jest to bardzo fajne i kompleksowe rozwiązanie.
Mikuś

Re: Profesjonalne czyszczenie dywanów

Post autor: Mikuś »

Kiedy już naprawdę nasze dywany tego wymagają to jak najbardziej warto jest je wyczyścić. Muszę przyznać, że bardzo fajną sprawą jest to jak posiadanie dywanu zmienia nasze wnętrze. Na pewno kliknij tutaj jeśli również chcesz się co nieco na ten temat dowiedzieć. Dla mnie są to niezwykle ważne sprawy.
małgośka

Re: Profesjonalne czyszczenie dywanów

Post autor: małgośka »

Szczerze mówiąc to jeśli chodzi o dywany i wykładziny to u mnie doskonale sobie radzi z nimi roomba. Jest bardzo dokładna, więc pozbywa się wszystkich zabrudzeń, nawet sierści zwierząt. Dodatkowo jest cicha, więc dla mnie jest to wielki plus, ponieważ mogę włączyć ją nawet i w nocy
Ziółek

Re: Profesjonalne czyszczenie dywanów

Post autor: Ziółek »

Dla mnie moje dywany zawsze muszą być bardzo czyste i właśnie dlatego staram się dbać o ich dobrą kondycję. Jestem przekonany, że bardzo fajnym wyborem również mogą być chodniki sznurkowe. Niedawno o nich czytałem na stronie https://homecarpets.pl/blog/post/104_sz ... -sznurkowe i zdecydowanie każdemu polecam ten artykuł.
ODPOWIEDZ