Projektowanie domów Rybnik

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Awatar użytkownika
Lajla1984
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2020, 10:12

Projektowanie domów Rybnik

Post autor: Lajla1984 »

Hejka :) Powoli zbliżamy się z mężem do końca budowy naszego domu, więc czas, żebyśmy zastanowili się nad jego urządzeniem. Nie ukrywam, że przydałaby nam się pomoc architekta, dlatego zastanawiamy się, czy nie skontaktować się z intusgroup.pl. Słyszeliście o nich? Polecacie?
Awatar użytkownika
Fabiola60
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2020, 1:47

Re: Projektowanie domów Rybnik

Post autor: Fabiola60 »

Wybierając dla siebie architekta, początkowo zwróciłam uwagę na realizacje i w przypadku Intus Group poczułam, że się dogadamy. Było dokładnie tak, jak przewidziałam. Do realizacji zlecenia podeszli nie tylko profesjonalnie, ale i w pełni kompleksowo. Są zdecydowanie warci polecenia.
Jaseń

Re: Projektowanie domów Rybnik

Post autor: Jaseń »

Przede wszystkim jeżeli będziecie szukali porządnego programu CAD to koniecznie zwróćcie uwagę w mojej opinii zdecydowanie na ZwCAD 2021, który działa stabilnie i jest naprawdę funkcjonalny. Jednocześnie wyróżnia się na tle konkurencji, poza tym też mają serię dodatkowych nakładek które również robią kawał świetnej pracy i sporo ułatwiają przy tworzeniu większych projektów także drogowych. Pozdrawiam serdecznie!
konradnizioł

Re: Projektowanie domów Rybnik

Post autor: konradnizioł »

Jaseń pisze: ↑26 maja 2021, 13:59 Przede wszystkim jeżeli będziecie szukali porządnego programu CAD to koniecznie zwróćcie uwagę w mojej opinii zdecydowanie na ZwCAD 2021, który działa stabilnie i jest naprawdę funkcjonalny. Jednocześnie wyróżnia się na tle konkurencji, poza tym też mają serię dodatkowych nakładek które również robią kawał świetnej pracy i sporo ułatwiają przy tworzeniu większych projektów także drogowych. Pozdrawiam serdecznie!
Sam dom to tylko budowa - najważniejsze jest wnętrze dlatego w nie warto mocno zainwestować. Tutaj https://luksusoweprojektowaniewnetrz.pl/ znajdziesz kilka fajnych propozycji.
ODPOWIEDZ