Sprzedaż mieszkania

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Awatar użytkownika
stela
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2020, 0:13

Sprzedaż mieszkania

Post autor: stela »

Cześć! Planuję w niedalekiej przyszłości sprzedać mieszkanie i kupić domek jednorodzinny w okolicach Wrocławia. Myślę, że warto byłoby skorzystać z pomocy pośrednika, usprawniłoby to proces i zaoszczędziło mi stresu związanego z poszukiwaniem odpowiedniego lokum. Co myślicie o agencji Do-Expert? Macie na jej temat jakieś opinie?
Awatar użytkownika
Gabriela1966
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:56

Re: Sprzedaż mieszkania

Post autor: Gabriela1966 »

Z pośrednictwa Do-Expert korzystałam, kiedy szukałam mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu. Nie powiem, bardzo mi pomogli. Udało im się znaleźć idealnie dopasowaną do moich potrzeb ofertę. Śmiało mogę ich polecić, są ekspertami w tej branży.
Awatar użytkownika
nadia
Posty: 123
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:19

Re: Sprzedaż mieszkania

Post autor: nadia »

Rozumiem, że zamierzacie w najbliższym czasie kupić nowe mieszkanie, tak? To polecam wam sprawdzić: apartamenty na sprzedaż na zolibozu Okolica bardzo fajna, miałam okazję tam mieszkać jakiś czas temu i żałuję, że ostatecznie się przeprowadziłam. Ale kto wie, może niebawem znowu tam zamieszkam :)
Oleńka33

Re: Sprzedaż mieszkania

Post autor: Oleńka33 »

Jeśli chcesz sprzedać mieszkanie to osobiście odradzam to robić samemu bo stracisz mnóstwo czasu i nerwów. Kiedy ja sprzedawałem nieruchomość to korzystałem z pomocy https://whitewood.pl/ z Trójmiasta. Mieszkanie poszło szybko a ja uniknąłem straty czasu na pokazywanie mieszkania każdorazowo kiedy ktoś dzwonił. Czasem lepiej zlecić to profesjonalistom którzy odpowiednio zajmą się potencjalnym klientem.
Sławomir

Re: Sprzedaż mieszkania

Post autor: Sławomir »

Wiele osób zastanawia się nad inwestycjami w nieruchomości, dlatego ze swojej strony polecam Wam usługi firmy Condo. Są to eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży hotelarskiej i finansowej, którzy wyszukają dla Was najkorzystniejszeapartamenty pod inwestycje . Wszelkie informacje o ofercie macie na ich stronie głównej.
ODPOWIEDZ