Dobry gabinet logopedyczny

Kącik dla rodziców. Wszystko o dzieciach, rodzicielstwie, problemach i radościach.
Awatar użytkownika
Lucyna1995
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2020, 21:27

Dobry gabinet logopedyczny

Post autor: Lucyna1995 »

Cześć! Chcę wybrać się z córką do logopedy, dlatego też szukam dobrego gabinetu w Bochni. Co możecie mi powiedzieć na temat logopeda-bochnia.pl? Chodziliście tam ze swoimi dziećmi? Polecacie?
Awatar użytkownika
Urszula1992
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2020, 18:25

Re: Dobry gabinet logopedyczny

Post autor: Urszula1992 »

To moim zdaniem najlepszy gabinet logopedyczny w Bochni. Syn chodzi tam na terapię wady wymowy i rezultaty wizyt mogliśmy zauważyć naprawdę szybko. Wszystko to dzięki zaangażowaniu i pasji do pracy Pani doktor. Serdecznie polecam!
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 71
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:48

Re: Dobry gabinet logopedyczny

Post autor: Dragon »

Jeśli szukacie profesjonalnej pomocy pod tym kątem to polecam zajrzeć na stronę https://www.terapiaimpuls.pl/logopeda/. Można tam znaleźć kontakt do specjalistów, którzy z pewnością będą w stanie rozwiązać każdy problem. Moim zdaniem nie ma co zwlekać.
Katarzyna Lędzion

Re: Dobry gabinet logopedyczny

Post autor: Katarzyna Lędzion »

Z synkiem chodzę do bardzo fajnego logopedy, który już po kilku wizytach znacznie poprawił nam wymowę wyrazów. Wypowiadane słówka przez Maksa są dużo bardziej zrozumiałe. Dodatkowym atutem w gabinecie jest to, że pracują oni w oparciu na intuicyjny interfejs, który zabezpiecza dane wrażliwe pacjentów oraz umożliwia szybką rejestrację.
kawałek

Re: Dobry gabinet logopedyczny

Post autor: kawałek »

Przeze mnie była poszukiwana jakościowa neurologopeda tczew. Muszę przyznać, że bardzo dobrą ofertę polecił mi znajomy, którego dziecko miało problemy neurologopedyczne. W mojej ocenie warto sprawdzić sobie ofertę pod tym linkiem: cditn.pl. Lepszej oferty nie udało mi się znaleźć, dlatego ich polecam.
ODPOWIEDZ