Fotelik samochodowy

Kącik dla rodziców. Wszystko o dzieciach, rodzicielstwie, problemach i radościach.
Awatar użytkownika
paulina
Posty: 28
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:09

Fotelik samochodowy

Post autor: paulina »

Do podróżowania samochodem z dzieckiem potrzebny jest fotelik. Bardzo ciekawą opcją jest na przykład fotelik obracany o 360 stopni. Taki produkt ma w swojej ofercie niemiecka firma Cybex: https://umalucha.pl/produkt/cybex-fotel ... aza-base-z .
Awatar użytkownika
hojdek
Posty: 36
Rejestracja: 17 paź 2019, 8:24

Re: Fotelik samochodowy

Post autor: hojdek »

To normalne, że aby podróżować z dzieckiem to niezbędny jest fotelik. Ale bywa tak, że nie raz nie możemy odebrać dziecka ze szkoły czy też przedszkola i akurat babcia nie ma fotelika w swoim samochodzie to co mamy zrobić? Dlatego my kiedy córka jest na tyle duża, że już może kupiliśmy pasy Smart Kid Belt https://smartkidbelt.com/pl/ i tak nie muszę się martwić że nie zdążę odebrać dziecka. Uważam, że takie pasy znacznie nam ułatwiają przewożenie dzieci, ale oczywiście tych starszych
Awatar użytkownika
padolek
Posty: 123
Rejestracja: 06 lis 2019, 0:36

Re: Fotelik samochodowy

Post autor: padolek »

ooo hojdek, my wlasnie tez mamy ten adapter. przekonal mnie do niego maz jak pokazal mi wszystkie badania i testy ktore producent jasno udostepnia do wgladu publiki. nie widzialam nigdy takich u producentow fotelikow dziwnym trafem..
Awatar użytkownika
Belinda33
Posty: 53
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:27

Re: Fotelik samochodowy

Post autor: Belinda33 »

Pasy Smart Kid Belt sa bardzo dobra alternatywa dla fotelika. polecam tez dla starszych dzieci .Sa przede wszystkim wygodne w uzytkowaniu i łatwe w montażu.
pęciak

Re: Fotelik samochodowy

Post autor: pęciak »

U nas wiadomo, roczny syn jeździ w foteliku, tyłem do kierunku jazdy. Natomiast starsza córka, która ma już 12 lat jeżdzi z pasami Smart Kid belt. Nie wiem czy znacie ale to dość popularne urządzenie i wymyślone przez Polaka! Prosty gadżet a naprawdę dobre wyniki w testach ma
ODPOWIEDZ