Mleko do karmienia

Kącik dla rodziców. Wszystko o dzieciach, rodzicielstwie, problemach i radościach.
Awatar użytkownika
Bojana_71
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2020, 1:36

Mleko do karmienia

Post autor: Bojana_71 »

Cześć! Jakim mlekiem karminie swoje maluszki? U nas jedyną opcją jest mleko w proszku, a konkretnie mleko początkowe Nuppi Gold 1. Jeśli jeszcze nie słyszeliście o tej marce, to polecam wam o niej poczytać. Produkty mają świetne składy. Chyba że ktoś z was już tych mlek używał?

sintrom inr
kaśka

Re: Mleko do karmienia

Post autor: kaśka »

Bojana_71 pisze: ↑07 kwie 2021, 1:26 Cześć! Jakim mlekiem karminie swoje maluszki? U nas jedyną opcją jest mleko w proszku, a konkretnie mleko początkowe Nuppi Gold 1. Jeśli jeszcze nie słyszeliście o tej marce, to polecam wam o niej poczytać. Produkty mają świetne składy. Chyba że ktoś z was już tych mlek używał?
U nas świetnie sprawdza się Bebilon, próbowaliśmy innych ale tylko po Bebilonie dziecko nie ma problemów z brzuszkiem. Kupuję w doz bo tam wychodzi chyba najtaniej.
kęola

Re: Mleko do karmienia

Post autor: kęola »

czy w DOZ jest jakaś promocja na Bebilon? Ciekawe czy maja różne rodzaje tego mleka, bo ja szukam wersji AR, moj maluszek ulewa i to mleko się najlepiej sprawdza, do tej pory zamawiałam online ale wolałabym jednak stacjonarnie kupować ___________________________________
Ażka

Re: Mleko do karmienia

Post autor: Ażka »

[quote=kęola post_id=10724 time=1619530622]
czy w DOZ jest jakaś promocja na Bebilon? Ciekawe czy maja różne rodzaje tego mleka,
[/quote

Wiesz co, wydaje mi się, że to nie jest promocja, tylko DOZ akurat Bebilon ma naprawdę w tak dobrej cenie, regularnej, bo dość długo tak już jest. I tak, mają rózne rodzaje mleka.
gałązka

Re: Mleko do karmienia

Post autor: gałązka »

Ażka pisze: ↑30 kwie 2021, 15:47
kęola pisze: ↑27 kwie 2021, 15:37 czy w DOZ jest jakaś promocja na Bebilon? Ciekawe czy maja różne rodzaje tego mleka,
[/quote

Wiesz co, wydaje mi się, że to nie jest promocja, tylko DOZ akurat Bebilon ma naprawdę w tak dobrej cenie, regularnej, bo dość długo tak już jest. I tak, mają rózne rodzaje mleka.
Kupowałam tam ostatnio Bebilon faktycznie mieli w dobrej cenie, to jakaś promocja czy stała cena?
maluśka

Re: Mleko do karmienia

Post autor: maluśka »

Ażka pisze: ↑30 kwie 2021, 15:47
kęola pisze: ↑27 kwie 2021, 15:37 czy w DOZ jest jakaś promocja na Bebilon? Ciekawe czy maja różne rodzaje tego mleka,
[/quote

Wiesz co, wydaje mi się, że to nie jest promocja, tylko DOZ akurat Bebilon ma naprawdę w tak dobrej cenie, regularnej, bo dość długo tak już jest. I tak, mają rózne rodzaje mleka.
A jaki rodzaj Bebilonu w doz kupujecie? Czy jak dziecko ma nietolerancję laktozy to się sprawdzi?
Awatar użytkownika
padolek
Posty: 123
Rejestracja: 06 lis 2019, 0:36

Re: Mleko do karmienia

Post autor: padolek »

a co zdecydowało o wyborze mleka na które się zdecydowałyście? nam bardzo pomógł artykuł https://forum.trojmiasto.pl/Ktore-mleko ... ,1,16.html który faktycznie przybliża składy i argumenty za i przeciw. A może stosowałyście jakieś rankingi mlek i możecie coś polecić?
fełka

Re: Mleko do karmienia

Post autor: fełka »

Mój mały jest na mleku Hipp Bio combiotik, to mleko ekologiczne, wiadomo, ze tego typu produkty są produkowane według bardziej restrykcyjnych norm https://hipp.dodomku.pl/mleko_3586.html mój mały dobrz sie czuje, nie ma zaparć, najada się więc jestem spokojna
nadiadąbska

Re: Mleko do karmienia

Post autor: nadiadąbska »

Jak już jesteśmy w temacie dzieci to mam dla Was kobietki ogromną polecajkę! Nie wiem czy słyszałyście już o nosidłach biodrowych, które można założyć sobie w pasie, a następnie posadzić na nim swoje kilkuletnie dziecko. Mi osobiście takie nosidlo biodrowe nie raz uratowało kręgosłup przed ogromnym bólem, polecam!
łonka

Re: Mleko do karmienia

Post autor: łonka »

Gwiża pisze: ↑29 maja 2021, 1:55
łonka pisze: ↑28 maja 2021, 23:35
Ażonto pisze: ↑16 maja 2021, 22:58

Akurat moja córka nie ma nietolerancji laktozy, ale z tego co wiem, w DOZie znajdziesz mleko Bebilon bez laktozy :)
A po ile kupujecie ten Bebilon w doz?
Z tego co pamiętam, to Bebilon bez laktozy, bo też ostatnio kupowałam w dozie, kosztuje niewiele ponad 30zł, za puszkę 400g.
A to faktycznie dobra cena, ja kupowałam drożej, w takim razie zajrzę do DOZu.
ołuszka

Re: Mleko do karmienia

Post autor: ołuszka »

łonka pisze: ↑30 maja 2021, 22:28
Gwiża pisze: ↑29 maja 2021, 1:55
łonka pisze: ↑28 maja 2021, 23:35

A po ile kupujecie ten Bebilon w doz?
Z tego co pamiętam, to Bebilon bez laktozy, bo też ostatnio kupowałam w dozie, kosztuje niewiele ponad 30zł, za puszkę 400g.
A to faktycznie dobra cena, ja kupowałam drożej, w takim razie zajrzę do DOZu.
Też już tylko w doz kupuję Bebilon, mam pod ręką i w dobrej cenie.
nęgga

Re: Mleko do karmienia

Post autor: nęgga »

fełka pisze: ↑15 maja 2021, 11:33 Mój mały jest na mleku Hipp Bio combiotik, to mleko ekologiczne, wiadomo, ze tego typu produkty są produkowane według bardziej restrykcyjnych norm https://hipp.dodomku.pl/mleko_3586.html mój mały dobrz sie czuje, nie ma zaparć, najada się więc jestem spokojna
też to mleko kupuję, synek musiał szybko przejść na mleko modyfikowane i zdecydowaliśmy sie na Hipp Bio Combiotik, ucieszyłam się, że mały dobrze się po nim czuje
anuszka

Re: Mleko do karmienia

Post autor: anuszka »

jeśli kupujecie Bebilon to w DOZ stacjonarnie ceny są bardzo dobre na to mleko, u nas się sprawdza, dziecko się najada, nie ma problemu z brzuszkiem więc na pewno będę jeszcze to mleko kupować
buszka

Re: Mleko do karmienia

Post autor: buszka »

Ja właśnie zaczęłam kupować mleko, bo niedawno przeszliśmy na mm, padło na Bebilon- syn dobrze je toleruje. Właśnie zauważyłam, że w dozie można kupić w dobrej cenie.
hanuszka

Re: Mleko do karmienia

Post autor: hanuszka »

A to kupujesz stacjonarnie w aptece dbam o zdrowie, tak? Muszę do nich zajrzeć właśnie słyszałam, że mają dobre ceny na Bebilon, a nie ukrywajmy trochę tego nam idzie przy maluchu.
zorka

Re: Mleko do karmienia

Post autor: zorka »

Tak, właśnie stacjonarnie w aptece DOZ kupisz najtaniej Bebilon, warto do nich zaglądać. Moje dziecko właśnie najlepiej czuje się na Bebilonie, więc nie testuje już innego mleka.
milczka

Re: Mleko do karmienia

Post autor: milczka »

Zgadza się, w DOZ bebilon wychodzi najtaniej. Ja kupuję tylko stacjonarnie tak jest mi najwygodniej więc robię w nich zawsze zapas jak już jestem, ogólnie mają całkiem sporo promocji i dobre ceny.
ODPOWIEDZ