okulista dziecięcy

Kącik dla rodziców. Wszystko o dzieciach, rodzicielstwie, problemach i radościach.
Awatar użytkownika
Belinda33
Posty: 53
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:27

okulista dziecięcy

Post autor: Belinda33 »

hej, piszę w sprawie olulisty dziecięcego w Warszawie. Czy ktoś miał moze do czynienia z pania dr Moniką Dzięgielewską ? Podobno świetny okulista, który ma mega dobre podejście do dzieci.
WiktoriaŹ

Re: okulista dziecięcy

Post autor: WiktoriaŹ »

Nie znam niestety, ale dobrych okulistów mają też w Optegrze w Warszawie, więc tam polecam się udać. To najlepsza klinika w Warszawie, więc można polegać na ich lekarzach. Ja miałam u nich zabieg laserowej korekcji wzroku rok temu więc z własnego doświadczenia polecam.

kalendarz google ipad
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: okulista dziecięcy

Post autor: spekulant »

Sam doskonale rozumiem jak ciężki jest wybór dobrego okulisty. Ja również od pewnego czasu nie mogłem się zdecydować do którego specjalisty się udać. W końcu mój wybór padł na centrum medyczne https://cmp.med.pl/cmp-chmielna/okulista/ gdzie jestem właśnie pod opieką bardzo dobrych okulistów.
Chowański

Re: okulista dziecięcy

Post autor: Chowański »

Jeśli faktycznie coś złego zaczyna się dziać ze wzrokiem Waszego malucha, to koniecznie powinniście wybrać się do jak najlepszego specjalisty. Na pewno okulista dzieciecy skutecznie przeprowadzi badania i stwierdzi, czy faktycznie na oku występuje wada. W tym wieku da się jeszcze skorygować problemy ze wzrokiem, więc warto wziąć to pod uwagę.
wojtula

Re: okulista dziecięcy

Post autor: wojtula »

Jeżeli poszukujesz przydatnych wskazówek dotyczących zdrowia oczu oraz profilaktyki, zdecydowanie powinieneś odwiedzić stronę https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/nadwzrocznosc . Znajdziesz tam wiele interesujących artykułów na temat różnych schorzeń oczu oraz innych zagadnień związanych ze wzrokiem. Dzięki nim dowiedziałem się na przykład, czym jest nadwzroczność.
ODPOWIEDZ