Riko Villa czy Qubus Gold ?

Kącik dla rodziców. Wszystko o dzieciach, rodzicielstwie, problemach i radościach.
Awatar użytkownika
lemonka
Posty: 60
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:43

Riko Villa czy Qubus Gold ?

Post autor: lemonka »

o to który wózek polecacie, Riko Villa czy Qubus Gold ? Bo podobają mi się oba i nie wiem na który się zdecydować.
Awatar użytkownika
yola
Posty: 11
Rejestracja: 13 lis 2019, 6:03

Re: Riko Villa czy Qubus Gold ?

Post autor: yola »

Oba modele znam tylko z widzenia ale jeżeli miałabym wybierać to Gold podoba mi się bardziej.
Awatar użytkownika
teddi
Posty: 6
Rejestracja: 04 paź 2019, 9:50

Re: Riko Villa czy Qubus Gold ?

Post autor: teddi »

Ja mogę wypowiedzieć się na temat Riko Basic , który jest świetnym wózkiem. Gondola posiada funkcję bujania, siedzisko jest przepinane . Koła są pompowane a koszyk pojemny, do tego dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie.
Awatar użytkownika
nunka33
Posty: 18
Rejestracja: 13 lis 2019, 6:02

Re: Riko Villa czy Qubus Gold ?

Post autor: nunka33 »

Ja zaś powiem że Villa . Po pierwsze fajnie wygląda, po drugie jest nowoczesny i solidny. Wyposażenie również jest solidne, wózek posiada wszystko co niezbędne do zapewnienia wygody maluchowi w czasie spacerów.
Awatar użytkownika
lemonka
Posty: 60
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:43

Re: Riko Villa czy Qubus Gold ?

Post autor: lemonka »

Wielkie dzięki za wszelkie informacje, dzięki wam mam o czy pomyśleć.

widzenie obuoczne ćwiczenia
Awatar użytkownika
nunka33
Posty: 18
Rejestracja: 13 lis 2019, 6:02

Re: Riko Villa czy Qubus Gold ?

Post autor: nunka33 »

to jak już podejmiesz decyzje daj znać :) ogólnie wózki z RIKO są porządne i niedrogie i w sumie bez względu na to, który model wybierzesz na pewno będziesz zadowolona :)
Awatar użytkownika
lemonka
Posty: 60
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:43

Re: Riko Villa czy Qubus Gold ?

Post autor: lemonka »

kupiliśmyt Ville :) zamówiliśmy online i jeszcze czekamy na dostrawę :) jak przyjdzie od razu bedziemy testować :)
Awatar użytkownika
patka88
Posty: 25
Rejestracja: 08 paź 2019, 10:59

Re: Riko Villa czy Qubus Gold ?

Post autor: patka88 »

Riko Gold bo ten wózek jest cudny, świetnie wygląda, super sprawuje się w czasie spacerów . Do tego posiada on solidne wyposażenie, gondola i siedzisko z regulowanym oparciem a stelaż pokryty jest powłoką galwaniczną. Jak dla mnie duży plus za okienko wentylacyjne oraz solidne koła.
Awatar użytkownika
parada
Posty: 66
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:05

Re: Riko Villa czy Qubus Gold ?

Post autor: parada »

Fajny, ale ja juz dużo wcześniej sobie upatrzyłam granatowego x-landera, to mój ulubiony kolor a wózek okazał sie bardzo praktyczny i bajerancki , diody led w podnóżku poprawiające widoczność w ciemnościach są super pomysłem

sonia rykiel perfumy
Awatar użytkownika
nunka33
Posty: 18
Rejestracja: 13 lis 2019, 6:02

Re: Riko Villa czy Qubus Gold ?

Post autor: nunka33 »

lemonka pisze: ↑18 cze 2020, 14:33 kupiliśmyt Ville :) zamówiliśmy online i jeszcze czekamy na dostrawę :) jak przyjdzie od razu bedziemy testować :)

no cóż mogę napisać - dobry wybór :) wozek jest już pewnie u Was, jak się sprawuje ?
Awatar użytkownika
lemonka
Posty: 60
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:43

Re: Riko Villa czy Qubus Gold ?

Post autor: lemonka »

a jestesmy akurat na wakacjach i testujemy sprzet w roznych sytuacjach haha :) tak czy siak sprawdza się fajnie, wszystko wskazuje na to, ze to był bardzo dobry wybór :)
Awatar użytkownika
Despi465
Posty: 54
Rejestracja: 13 sie 2020, 23:33

Re: Riko Villa czy Qubus Gold ?

Post autor: Despi465 »

Ja polecam Riko Nano Pro! Mam i jestem bardzo zadowolona ;) Streszczę jego zalety - ma świetną amortyzację, duże siedzisko i gondolę i gumowe koła, których nie da się przebić.
ODPOWIEDZ