Te Vizja w Warszawie

Kącik dla rodziców. Wszystko o dzieciach, rodzicielstwie, problemach i radościach.
Awatar użytkownika
teddi
Posty: 6
Rejestracja: 04 paź 2019, 9:50

Te Vizja w Warszawie

Post autor: teddi »

Warszawska prywatna szkoła podstawowa Te Vizja - czy są tu rodzice dzieci, które się tam uczą ? Szukam informacji na temat tej placówki :) Z góry dzięki :)
Awatar użytkownika
patka88
Posty: 25
Rejestracja: 08 paź 2019, 10:59

Re: Te Vizja w Warszawie

Post autor: patka88 »

Chętnie podepnę się do tematu bo to jedna ze szkół, które też biorę pod uwagę.
Awatar użytkownika
lemonka
Posty: 60
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:43

Re: Te Vizja w Warszawie

Post autor: lemonka »

Tak się składa, że moja córka chodzi teraz do 2 klasy w Te Vizji na ul. Gładkiej. Polecam! Poziom nauki wysoki ale nie znaczy to, że dziecko siedzi cały czas nad książkami. Sporo wynosi z samych lekcji, podejrzewam, że to kwestia prowadzenia zajęć w sposób ciekawy i przystępny dla ucznia. Najlepiej wybrać się do szkoły osobiście i zobaczyć co i jak
Awatar użytkownika
teddi
Posty: 6
Rejestracja: 04 paź 2019, 9:50

Re: Te Vizja w Warszawie

Post autor: teddi »

bardzo dziękuje za informację :) jak tylko pojawią się terminy dni otwartych ( pewnie po nowym roku, nie ? ) to na pewno się wybierzemy :)
Awatar użytkownika
lemonka
Posty: 60
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:43

Re: Te Vizja w Warszawie

Post autor: lemonka »

no pewnie, że tak! Naprawdę warto!
Awatar użytkownika
olka
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:14

Re: Te Vizja w Warszawie

Post autor: olka »

Moja córka chodzi do Te Vizji na Ochocie, wcześnej chodziła do przedszkola tej placówki, więc idąc do szkoły znała już większość dzieci :) Mnie bardzo podoba się podejście nauczycieli, którzy tyle samo czasu poświęcają każdemu z uczniów. Nikogo nie faworyzują, są cierpliwi i co ważne - potrafią przekazać swoją wiedzę.
Awatar użytkownika
nadia
Posty: 123
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:19

Re: Te Vizja w Warszawie

Post autor: nadia »

Mój chrześniak chodzi do tej szkoły, ja zamierzam posłać tam córkę od nowego roku :) Mam nadzieję, że szybko się zaklimatyzuje i chętnie będzie się uczyć, tak jak reszta dzieci w tej szkole.
Awatar użytkownika
Lidia
Posty: 54
Rejestracja: 22 gru 2019, 22:17

Re: Te Vizja w Warszawie

Post autor: Lidia »

Na prawdę świetna szkoła, osiągają bardzo dobre wyniki i mają wysoki poziom nauczania. W dodatku lekcje są organizowane w bardzo ciekawy sposób, przez co dzieci chętnie się uczą.
Awatar użytkownika
co-kupić
Posty: 25
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:43

Re: Te Vizja w Warszawie

Post autor: co-kupić »

Ja szukam takiej szkoły która sprawi że moje dziecko będzie płakało że trzeba wracać do domu. Są takie? :)
Awatar użytkownika
Beatrice
Posty: 12
Rejestracja: 28 sty 2020, 21:14

Re: Te Vizja w Warszawie

Post autor: Beatrice »

Pewnie że są. Zobacz na to: http://okopowa.edu.pl/
Tak nowoczesny kompleks, budynki, wyposażenie, wszystko nowe i ładne. Każdemu miło by się spędzało czas w takim miejscu
Awatar użytkownika
Wienne
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2020, 13:10

Re: Te Vizja w Warszawie

Post autor: Wienne »

Jeśli rodzice jako dzieci lubili chodzić do szkoły to będą potrafili tym entuzjazmem dziecko zarazić :)
Awatar użytkownika
co-kupić
Posty: 25
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:43

Re: Te Vizja w Warszawie

Post autor: co-kupić »

A co jeśli ja lubiłam chodzić do szkoły a mąż nie? To ja powinnam wybrać teraz szkołę?
Awatar użytkownika
nunka33
Posty: 18
Rejestracja: 13 lis 2019, 6:02

Re: Te Vizja w Warszawie

Post autor: nunka33 »

Tej szkoły nie znam ale jeśli chodzi o Warszawę to zerknijcie sobie jeszcze na ofertę prywatnej szkoły podstawowej Edison, która znajduje się na Wilanowie, na ulicy Królewicza Jakuba 69. Bardzo wysoki poziom, świetni nauczyciele. To placówka dwujęzyczna, uczniowie po jej ukończeniu mogą dalej kontynuować naukę w dowolnej brytyjskiej szkole na świecie. To jest dopiero coś :)
Awatar użytkownika
Elegancx
Posty: 83
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:37

Re: Te Vizja w Warszawie

Post autor: Elegancx »

Ja też mogę coś od siebie dorzucić, mam syna który chodzi już kilka lat do Te Vizji z każdym rokiem przekonuje się, że to był bardzo dobry wybór. Syn ma bardzo dobre wyniki w nauce, szczególnie jeżeli chodzi o angielski, a na tym mi najbardziej zależało gdy wybierałam tą szkołę razem z mężem.
Awatar użytkownika
Mielka
Posty: 56
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:17

Re: Te Vizja w Warszawie

Post autor: Mielka »

Wystarczy sobie wejść na ich stronę i poczytać, ja mogę zagwarantować, że dodatkowe zajęcia to super sprawa i nawet nie trzeba, przynajmniej mojego syna, przekonywać się do zapisania się na nie. Małe grupy uczniów, nie jest tu tak jak w wielu państwowych szkołach gdzie np. są klasy po 30 uczniów.
ODPOWIEDZ