Wózki bliźniacze

Kącik dla rodziców. Wszystko o dzieciach, rodzicielstwie, problemach i radościach.
Awatar użytkownika
Salomea
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2021, 3:23

Wózki bliźniacze

Post autor: Salomea »

Hej wszystkim. Przyznam, że przede mną nie lada wyzwanie. Nie wiem, jaki wózek spacerowy dla bliźniaków kupić. Główny problem mam z wybraniem modelu, więc liczę, że polecicie mi coś, co powinno spełnić moje oczekiwania. To jak będzie?
Awatar użytkownika
Despi465
Posty: 54
Rejestracja: 13 sie 2020, 23:33

Re: Wózki bliźniacze

Post autor: Despi465 »

Z czystym sumieniem polecam EasyGo Domino. Wózek przede wszystkim jest w dobrej cenie, a jakość też nie jest zła. Bardzo fajnie, lekko się prowadzi, jest bezpieczny i praktyczny. U mnie sprawdził się doskonale, nie mam żadnych zastrzeżeń i każdy spacer z nim uważam za udany.
Różyczka

Re: Wózki bliźniacze

Post autor: Różyczka »

Też mam EasyGo Domino! Mega jest! Kupiłam go dla moich bliźniaczek ponad rok temu i wszystko mi w nim odpowiada. Bałam się, że te wózki mogą być tylko ciężkie i niewygodne , a jednak ten prowadzi się bardzo fajnie i pewnie. Siedziska obok siebie to strzał w dziesiątkę, bo dzieci mogą mieć ze sobą kontakt podczas spacerów, więc w wózku siedzą bardzo grzecznie.
esmuś

Re: Wózki bliźniacze

Post autor: esmuś »

Nie wiesz jaki wózek będzie najlepszy? Czy kupić wózek z wszystkimi elementami naraz, czy każdy oddzielnie? Wiadomo spacerówka przyda się trochę później . Warto poszukać w sieci artykułów związanych z tym tematem, tu jeden z nich https://www.osesek.pl/jak-wybrac-idealn ... iecka.html myślę, że taki tekst ułatwi podjęcie decyzji.
yuna

Re: Wózki bliźniacze

Post autor: yuna »

Najładniejsze z modnych i fajnych wózków są moim zdaniem xlandery! Zajrzyj do sklepu producenta https://x-lander.com/, możesz tam zamówić sobie za darmo wózek do wypróbowania w domu, prezentacje online na żywo i o wszystko możesz wypytać na livechacie. Uważam że to super opcja. Nie musisz biegać po sklepach i przymierzać się do wózka w niekomfortowych warunkach w sklepach, gdzie jest dużo ludzi i nie ma możliwości dokładnie się im przyjrzeć, możesz dzięki tej marce zrobić to na spokojnie u siebie w domu!

heatpex opinie
ODPOWIEDZ