Dobry projekt, czyli jaki?

Ciekawe fakty i ciekawe pytania.
Awatar użytkownika
Karina_61
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2021, 0:11

Dobry projekt, czyli jaki?

Post autor: Karina_61 »

Jak waszym zdaniem wygląda dobry projekt wnętrza? Według mnie powinien w 100% odzwierciedlać oczekiwania klienta, bo to jest tak naprawdę warunek udanej współpracy. Często wykonuje się wizualizacje wnętrz 3D, które są bardzo pomocne i dają realny obraz tego, jak dany obiekt będzie w rzeczywistości wyglądać. Nie wiem, czy mieliście okazję współpracować z profesjonalnym projektantem, ale jeśli kiedykolwiek byście się wahali, to ja ze swojej strony polecam.
Miłosz

Re: Dobry projekt, czyli jaki?

Post autor: Miłosz »

Moim zdaniem najlepszym pomysłem na projekt są wizualizacje budynków 3d, dzięki temu widzimy to, co czasami ciężko jest zauważyć na zwykłym planie. Dodatkowo jeśli jest to budynek pod inwestycję, łatwiej jest pokazać klientowi, w co inwestuje. Ważne jest, tylko żeby znaleźć dobrego grafika, który będzie umiał to robić.
Kuśmierczyk

Re: Dobry projekt, czyli jaki?

Post autor: Kuśmierczyk »

Ja mogę powiedzieć jak my wybieraliśmy projekt domu. Zaczęliśmy od spisania warunków, które muszą zostać spełnione, żebyśmy w ogóle wzięli projekt pod uwagę. Dla nas najważniejsza była jedna kondygnacja, duża jadalnia i minimum trzy sypialnie. Powierzchnia jaka nas interesowała to ok. 170 - 180 m2. W ten sposób zawęziliśmy poszukiwania i dość szybko znaleźliśmy nasz wymarzony projekt Hanka 3 https://www.mgprojekt.com.pl/hanka-3. Dom spełnia wszystkie wymagania, a dodatkowo oferuje kilka bonusów jak np. sypialnia główna z łazienką i garderobą czy gabinet, który będzie mógł służyć także jako pokój gościnny. Spróbujcie poszukać projektu w ten sposób, może i u was taka metoda się sprawdzi.
wizuś

Re: Dobry projekt, czyli jaki?

Post autor: wizuś »

Nie powiem bo wybrać dobry projekt domu wcale takie łatwe nie jest. Dlatego też każdy stara się szukać takiego idealnego dla siebie i podług swoich wymagań. Moja siostra to jak szukała właśnie takiego idealnego projektu to znalazła informacje odnośnie budownictwo jednorodzinne z prefabrykatów które bardzo ją zainteresowało. Bo jednak stwierdziła, że dom w takiej zabudowie jednorodzinnej to zdecydowanie lepsze dla niej rozwiązanie.
Szelągowski

Re: Dobry projekt, czyli jaki?

Post autor: Szelągowski »

My z polecenia znajomych wybraliśmy pracownię MG Projekt i muszę przyznać, że współpraca z nimi układała się świetnie. Sprawnie odpowiadali na nasze pytania, a dokumentacja po zamówieniu dotarła do nas błyskawicznie. Wybrany przez nas projekt to Dom na Parkowej 6 https://www.mgprojekt.com.pl/dom-na-parkowej-6. Dom spełnia wszystkie nasze oczekiwania, nie robiliśmy żadnych zmian, wszystko jest doskonale przemyślane, nawet to, że pokoje dla dzieci mają identyczną wielkość. Jeżeli szukacie ciekawych projektów, to u nich z pewnością je znajdziecie.
użytkowniczka

Re: Dobry projekt, czyli jaki?

Post autor: użytkowniczka »

Dobry projekt to taki, dzięki któremu wybudujemy piękny i funkcjonalny dom naszych marzeń. Jednakże ciężko znaleźć dopasowane mieszkanie dla nas. Ja znalazłam - https://www.mgprojekt.com.pl/ekonomiczny-3, tylko chciałabym dodać do niego jedno małe pomieszczenie, takie specjalne dla moich szynszyli. Mam ich już pięć, także potrzebują trochę miejsca.
Awatar użytkownika
Elegancx
Posty: 83
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:37

Re: Dobry projekt, czyli jaki?

Post autor: Elegancx »

Idealny to dopasowany do was, przygotowany na waszą przyszłość. Jak myślicie, że gotowe projekty domu się nie sprawdzą, tylko trzeba szukać indywidualnego to jesteście w błędzie. Tak projekty domów od Archon można, a nawet trzeba zaadaptować i można tak zmienić różne rzeczy jak ścianki działowe, poprzesuwać niektóre elementy, nawet usunąć.
bloniee

Re: Dobry projekt, czyli jaki?

Post autor: bloniee »

Zależy też o jakie projekty chodzi???? Bo wiecie inwestycje to można najróżniejsze przeprowadzić ;. Ale jak interesują was
projekty warsztatowe konstrukcji poznań, czy też różne inne związane z firmami, przemysłem itd. - to na pewno w tym kierunku warto zgłosić się do firmy K2 Projekt - oni doskonale rozumieją potrzeby klientów.
malgoska

Re: Dobry projekt, czyli jaki?

Post autor: malgoska »

Teraz juz biura projektowe sa bardzo doswiadczone i dzialaja naprawde na wysokim poziomie. Oferuja juz nie tylko projekty domow czy mieszkan, ale tez powierzchni uzytkowych. Nawet gdy w gre wchodzi modernizacja sklepu to pomoga

marihuana leczy stwardnienie rozsiane
zmęczonaama

Re: Dobry projekt, czyli jaki?

Post autor: zmęczonaama »

W moim przekonaniu największym błędem jest zatrzymywanie się w jednym miejscu i nie chodzenie dalej. Uważam, że dobrze jest się zmieniać. I dlatego u mnie będzie nowe ogrzewanie, a dokładniej ogrzewanie elektryczne do kontaktu . Sądzę, że to dobry krok, ku dobremu tak naprawdę.
ODPOWIEDZ