Malowanie bez gruntowania

Ciekawe fakty i ciekawe pytania.
Awatar użytkownika
Abel-66
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2021, 23:30

Malowanie bez gruntowania

Post autor: Abel-66 »

Witajcie. Korzystaliście kiedyś z produktów, które pozwalają na malowanie powierzchni bez jej gruntowania? Mnie zainteresowała ostatnio farba poliwinylowa ANVI-DACH, która stanowi jednocześnie podkład antykorozyjny i farbę nawierzchniową. Wydaje się naprawdę skuteczna. Dajcie znać, jeśli jej używaliście i chcielibyście podzielić się wrażeniami!
Górnik

Re: Malowanie bez gruntowania

Post autor: Górnik »

Jak dla mnie, to mega jakościwoą lakiernią proszkową jest ta firma https://gelp.pl . Zajmują się tego typu usługami od wielu lat i mają spore doświadczenie w tej materii. Jeśli potrzebujecie skorzystać z tego typu usług, to warto sprawdzić ofertę tej firmy. Myślę, że malowanie proszkowe jest teraz coraz bardziej popularne.
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Malowanie bez gruntowania

Post autor: Mirra »

A jakie farby Waszym zdaniem najlepiej sprawdzą się do samodzielnego pomalowania ścian w mieszkaniu? Jakich farb Wy używaliście? Byliście z nich zadowoleni? Przeglądałam sobie oferty różnych farb w sieci i trafiłam na jakieś farby dekoral professional. Czy ktoś z Was miał może z nimi do czynienia? Czy Waszym zdaniem to będzie dobry wybór do mieszkania?
ODPOWIEDZ