Pralnia do współpracy

Ciekawe fakty i ciekawe pytania.
Awatar użytkownika
Teofil1970
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2020, 8:31

Pralnia do współpracy

Post autor: Teofil1970 »

Witam. Niedawno doszliśmy w naszej firmie do wniosku, że dobrze byłoby nawiązać współpracę ze sprawdzoną pralnią, do której oddawalibyśmy odzież naszych pracowników. Dość interesująca wydaje nam się oferta pralnianiagara.pl. Polecacie ich usługi?
Awatar użytkownika
Tadeusz_95
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2021, 11:02

Re: Pralnia do współpracy

Post autor: Tadeusz_95 »

Według mnie to najlepsza pralnia, która oferuje pranie chemiczne w Lublinie. Można też zamówić pranie wodne czy magiel. Dysponują naprawdę skutecznymi środkami chemicznymi, więc tak naprawdę żadne zabrudzenie nie jest dla nich nie do usunięcia. Serdecznie polecam.
misą

Re: Pralnia do współpracy

Post autor: misą »

Kochani zapytajcie czy pralnia na Bemowie jest zainteresowana. Ja wielokrotnie korzystałam z ich usług i byłam bardzo zadowolona. Doradzą jak trzeba to zrobić by było dobrze, aby jeszcze się materiał nie zniszczył. Jak coś wam się uda ustalić dajcie znać, mam nadzieję, że będziecie zadowoleni.

wjechała w dzieci
ratajuł

Re: Pralnia do współpracy

Post autor: ratajuł »

Pralni teraz jest bardzo dużo. Ale wszystko zależy od tego czego tak konkretnie oczekujemy od danej pralni. Bo na przykład dowiedziałam się, że ta pralnia https://www.pralnia-warszawianka.pl/ jest bardzo dobrym wyborem. A to dlatego, że doskonale znają się na swojej pracy a poza tym u nich wszystko można załatwić przez telefon co jest bardzo dużym ułatwieniem.
ODPOWIEDZ