Jaki sklep z ekspresami?

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Awatar użytkownika
petra-82
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2020, 6:51

Jaki sklep z ekspresami?

Post autor: petra-82 »

Witajcie. Chciałabym poprzeglądać oferty ekspresów do kawy, ale nie znam żadnego sprawdzonego sklepu z taki m sprzętem. Możecie mi coś polecić? Gdzie warto zajrzeć według was?
Awatar użytkownika
Rozetta-84
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2020, 3:12

Re: Jaki sklep z ekspresami?

Post autor: Rozetta-84 »

Najlepiej sprawdź na wszystkodokawy.pl. Mają kilka salonów stacjonarnych w Polsce, w których możesz przetestować wybrany ekspres i zdecydować, czy Ci pasuje. Ja swoje urządzenie mam właśnie od nich i sprawuje się fantastycznie. Polecam też spróbować ich kaw :)
Awatar użytkownika
padolek
Posty: 123
Rejestracja: 06 lis 2019, 0:36

Re: Jaki sklep z ekspresami?

Post autor: padolek »

ja mam nespresso :) Teraz jeszcze spieniacz mleka zamowilismy, zeby byl komplet i mamy kawe jak od baristy :D
Awatar użytkownika
Jutka
Posty: 101
Rejestracja: 17 mar 2020, 19:02

Re: Jaki sklep z ekspresami?

Post autor: Jutka »

WItaj, a szukasz może takiego do domu czy do gastronomii? Od siebie polecam wybrać saeco sklep Iguana ,bo tutaj możesz wybrać dla siebie odpowiedni model wspomnianej włoskiej marki. Mnie bardzo podoba się to że są to urządzenia wielofunkcyjne które mają także funkcję samoczyszczenia. To chyba jedne z lepszych ekspresów dostepnych na rynku.
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Jaki sklep z ekspresami?

Post autor: Mirra »

A skoro już mowa o ekspresach do kawy, to czy przytrafiła się Wam kiedyś awaria takiego sprzętu? I co wtedy zrobiliście? Ja widziałam na stronie internetowej https://klinikaekspresow.pl/naprawa-ekspresow-wroclaw, że firma ta zajmuje się fachową naprawą ekspresów do kawy na terenie Wrocławia (i nie tylko). Czy mieliście może okazję korzystać z jej usług?
ODPOWIEDZ