Nowe meble do łazienki

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Awatar użytkownika
Wincentyna
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2020, 10:28

Nowe meble do łazienki

Post autor: Wincentyna »

Cześć forumowicze. Przy okazji remontu mieszkania stwierdziłam, że przydałoby się wymienić meble w łazience. Całkiem ładne znalazłam w ofercie producenta Labi. Znacie tę firmę? Polecacie, odradzacie? Jakie są wasze opinie?

jak w wieku 12 lat zarobić pieniądze
Awatar użytkownika
Antonina
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2020, 18:07

Re: Nowe meble do łazienki

Post autor: Antonina »

Bez dwóch zdań to najlepszy producent mebli, z jakim miałam styczność. Dbają o jakość, odpowiednie wykończenie, a nade wszystko o spełnienie oczekiwań klienta. Sama się o tym przekonałam, zamawiając u nich właśnie meble do łazienki.
śluzarz

Re: Nowe meble do łazienki

Post autor: śluzarz »

Ja skorzystałem z propozycji Akord. Producent oferuje bardzo funkcjonalne i tanie meble do łazienki , takie które pasują idealnie nawet do małych pomieszczeń- np. szafki typu słupek z wnęką na pralkę albo szafki wiszące. Jest też wspory wybór kolorów, w tym dość nieszablonowych. Poza meblami w odcieniach drewna można kupić np. laminowane- czerwone bądź czarne, robione na połysk.
ODPOWIEDZ