Odnawialne Źródła Energii Cieplik

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Awatar użytkownika
Anatol_68
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2020, 4:55

Odnawialne Źródła Energii Cieplik

Post autor: Anatol_68 »

Witam serdecznie. Inwestycję w panele fotowoltaiczne planowałem od bardzo dawna, ale dopiero teraz trafiłem na ofertę firmy Cieplik, która mnie zdecydowanie przekonuje. Doradźcie mi, czy warto korzystać z usług tych specjalistów? Mieliście z nimi do czynienia?
Awatar użytkownika
nestor86
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2020, 12:06

Re: Odnawialne Źródła Energii Cieplik

Post autor: nestor86 »

Nie znam nikogo, kto tak dobrze zna się na Odnawialnych Źródłach Energii, jak właśnie firma Cieplik. Nie dość, że sprzedają porządne instalacje, to montują je sprawnie i zawsze tak, że działają bez zarzutu. Polecam.
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Odnawialne Źródła Energii Cieplik

Post autor: Mirra »

A co byście powiedzieli na to, żeby pozyskiwać prąd dla swojej firmy w 100% ze źródeł odnawialnych? Jest to możliwe na przykład dzięki współpracy z firmą Respect Energy, która pomaga przedsiębiorcom we wdrożeniu takich rozwiązań ;) Co Wy na to? Dzięki temu Wasza firma mogłaby być bardziej ekologiczna ;)
Adaś

Re: Odnawialne Źródła Energii Cieplik

Post autor: Adaś »

Anatol_68 pisze: ↑16 lis 2020, 1:44 Witam serdecznie. Inwestycję w panele fotowoltaiczne planowałem od bardzo dawna, ale dopiero teraz trafiłem na ofertę firmy Cieplik, która mnie zdecydowanie przekonuje. Doradźcie mi, czy warto korzystać z usług tych specjalistów? Mieliście z nimi do czynienia?
Jeżeli fotowoltaika to koniecznie pompa ciepła będziemy mieli wówczas ogrzewanie za darmo

olej z ostropestu czy nasiona
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: Odnawialne Źródła Energii Cieplik

Post autor: spekulant »

Faktycznie w dzisiejszych czasach pompy ciepła są bardzo dobrym rozwiązaniem i muszę przyznać, że ja również się nimi zaczynam interesować. jestem zdania, że gdy mam wykonać instalację grzewczą to zdecydowanie od razu warto jest postawić na tego typu rozwiązanie.
Oskar Ł

Re: Odnawialne Źródła Energii Cieplik

Post autor: Oskar Ł »

Mirra pisze: ↑21 kwie 2021, 21:14 A co byście powiedzieli na to, żeby pozyskiwać prąd dla swojej firmy w 100% ze źródeł odnawialnych? Jest to możliwe na przykład dzięki współpracy z firmą Respect Energy, która pomaga przedsiębiorcom we wdrożeniu takich rozwiązań ;) Co Wy na to? Dzięki temu Wasza firma mogłaby być bardziej ekologiczna ;)
Ekologia to dodatkowy plus, ale skupiałem się na obniżeniu kosztów i moim zdaniem to optymalne rozwiązanie dla firm. Akurat korzystam z https://maat4.pl/fotowoltaika/ bo przeprowadzają przez wszystkie formalności, łącznie z pomoca porzy uzyskaniu finansowania.
Bartłomiej

Re: Odnawialne Źródła Energii Cieplik

Post autor: Bartłomiej »

Zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić stronę https://www.biomasapartner.pl/c/tarcica,108 , gdzie znajdziecie ofertę profesjonalnego producenta biomasy, pelletu i wiele więcej. W razie pytań, wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ