Pompy ciepła Łódź

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Awatar użytkownika
Leopold1961
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2020, 6:02

Pompy ciepła Łódź

Post autor: Leopold1961 »

Cześć wszystkim. Jakie znacie firmy z Łodzi lub okolic zajmujące się montowaniem powietrznych pomp ciepła? Sporo dobrego naczytałem się o takim rozwiązaniu i postanowiłem zainwestować z myślą, że uda mi się zaoszczędzić na ogrzewaniu domu ;)
Awatar użytkownika
Strzezymira
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2020, 12:20

Re: Pompy ciepła Łódź

Post autor: Strzezymira »

Takie pompy pozwalają zaoszczędzić nie tylko na ogrzewaniu domu, ale i wody. Sama korzystam i jestem bardzo zadowolona, a montażem mojej pompy zajęli się pracownicy firmy Cieplik. Polecam wejść na ich stronę kolektory.lodz.pl i poczytać na temat usług. Moim zdaniem są bezkonkurencyjni.
Awatar użytkownika
noifajnie
Posty: 42
Rejestracja: 06 lip 2019, 23:44

Re: Pompy ciepła Łódź

Post autor: noifajnie »

Firma https://www.wentor.pl/ działa na terenie całego kraju. Zakładali u mnie pompę ciepła Termo+ ME - duża wydajność, cicha, czysta praca i udało się załapać na dofinansowanie z programu czyste powietrze.
qubuś

Re: Pompy ciepła Łódź

Post autor: qubuś »

Leopold1961 pisze: ↑07 lip 2020, 7:29 Cześć wszystkim. Jakie znacie firmy z Łodzi lub okolic zajmujące się montowaniem powietrznych pomp ciepła? Sporo dobrego naczytałem się o takim rozwiązaniu i postanowiłem zainwestować z myślą, że uda mi się zaoszczędzić na ogrzewaniu domu ;)
Jeżeli szukacie informacji o pompach ciepła to na stronie https://remont.biz.pl/pompa-ciepla/ jest kopalnia wiedzy na ten temat
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: Pompy ciepła Łódź

Post autor: spekulant »

Ja jestem zdania, że pompa ciepła w dzisiejszych czasach jest zdecydowanie jednym z najlepszych rozwiązań jeśli chodzi o ogrzewanie wnętrza. Również przez pewien moment się zastanawiałem nad jej wyborem, ale już od kiedy ją mam to wiem doskonale, że wybrałem bardzo mądrze.
ODPOWIEDZ