Nosidełko

Kącik dla rodziców. Wszystko o dzieciach, rodzicielstwie, problemach i radościach.
Awatar użytkownika
MisioPysio
Posty: 16
Rejestracja: 22 lut 2019, 13:33

Nosidełko

Post autor: MisioPysio »

Nosidełko to bardzo przydatna rzecz. Dzięki niemu możesz z łatwością przenosić niemowlaka z miejsca na miejsce. Jeśli chciałbyś kupić wysokiej jakości nosidełka, to koniecznie zapoznaj się z ofertą sklepu bejbi.eu.
Awatar użytkownika
tulinka
Posty: 70
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:40

Re: Nosidełko

Post autor: tulinka »

Fajne Nosidełka i chusty dla dzieci mozna znaleźć na stronie ceneo. Chusty są o wiele wygodniejsze i na prawdę świetnie spaceruje się z dzieckiem w ten sposób. Sama byłam zaskoczona, ale moja córka o wiele mniej płakała, bardziej interesowała się tym co ja otaczało, a to na pewno pozytywnie wpływa na jej rozwój.
Awatar użytkownika
Beelzi
Posty: 5
Rejestracja: 18 gru 2019, 2:14

Re: Nosidełko

Post autor: Beelzi »

Niewiele mam tutaj pomysłów. Liczę jednak, że ktoś zaproponuje coś dobrego.
W sercu każdego człowieka drzemie lew.
Awatar użytkownika
hermiona
Posty: 10
Rejestracja: 13 gru 2019, 16:04

Re: Nosidełko

Post autor: hermiona »

powinno sie to nazywać wisiadło a nie nosidło - kazdy myślący wie że to szkodliwe
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Nosidełko

Post autor: Mirra »

Jeśli szukacie fajnego, ergonomicznego nosidełka dla Waszego maluszka, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego Popaopa.pl. Znajdziecie tam bardzo duży wybór takich nosidełek po całkiem atrakcyjnych cenach. My akurat zdecydowaliśmy się na nosidełko tula, takie jak na stronie internetowej https://popaopa.pl/29_tula. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni, więc polecamy :)

nieruchomości nestor warszawa
Kaśka00

Re: Nosidełko

Post autor: Kaśka00 »

Ja od siebie mogę polecić super nosidło biodrowe od firmy Mommys monkey. Są to nosidła polskiego producenta, naprawdę super wygodne i są bezkonkurencyjne w porównaniu do chińskich które można dostać na allegro. Przy drugim dziecku zdecydowała się właśnie na zakup nosidła z tej firmy i na prawdę jestem zadowolona z zakupu w stu procentach :)
ODPOWIEDZ