super-toys.pl opinie

Kącik dla rodziców. Wszystko o dzieciach, rodzicielstwie, problemach i radościach.
Awatar użytkownika
Tybilla89
Posty: 5
Rejestracja: 14 paź 2019, 6:53

super-toys.pl opinie

Post autor: Tybilla89 »

Cześć! znacie sklep super-toys.pl? Znalazłam ich stronę w sieci, mają zabawki w super cenach, zastanawiam się czy to sprawdzony sklep? Ktoś korzystał z ich oferty? Macie jakieś opinie, doświadczenia? Z góry dziękuję za wszystkie informacje!
Obrazek
Awatar użytkownika
Luiza-88
Posty: 4
Rejestracja: 09 cze 2019, 13:06

Re: super-toys.pl opinie

Post autor: Luiza-88 »

W tamtym roku kupiliśmy synkowi akumulatorowy motor (mąż jest motocyklistą:-p) i jesteśmy bardzo zadowoleni. Sklep bezproblemowy!
Awatar użytkownika
krystyna
Posty: 6
Rejestracja: 14 maja 2019, 7:22

Re: super-toys.pl opinie

Post autor: krystyna »

Ja również mogę potwierdzić, że super toys jest spoko, już drugi rok z rzędu zamawiam u nich zabawki na święta. Warto kupić coś wcześniej, żeby nie pojawiły się komplikacje ze strony firm kurierskich.... ;-)
Awatar użytkownika
ariel89
Posty: 7
Rejestracja: 10 sie 2019, 19:47

Re: super-toys.pl opinie

Post autor: ariel89 »

Ceny przystępne i produkty dobrej jakości. Polecam super-toys.pl
Awatar użytkownika
dal-74
Posty: 5
Rejestracja: 28 sie 2019, 22:05

Re: super-toys.pl opinie

Post autor: dal-74 »

Dla mnie ten sklep z zabawkami jest jak zbawienie, organizują super promocje. Mamy sporą rodzinę, dużo dzieci, dużo urodzin, komunii, itd., mają bardzo ładne zabawkowe wózki dla dziewczynek - https://www.super-toys.pl/wozki-dla-lalek-c-4.html
Awatar użytkownika
Tomislaw1983
Posty: 5
Rejestracja: 14 sie 2019, 19:29

Re: super-toys.pl opinie

Post autor: Tomislaw1983 »

Mają super bryki dla maluchów:p aż im zazdroszczę, teraz mój syn może śmigać po podwórku Gellendą:D


Obrazek
Sklep w porządku, ceny umiarkowane. Opinie też mają dobre.
Awatar użytkownika
niema
Posty: 97
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:38

Re: super-toys.pl opinie

Post autor: niema »

Nie chcę tu nikogo zmylać, ale wydaje mi się, że kiedyś coś stamtąd kupiłam. I było wszystko ok, ale to tak pamiętam pół na pół. Chyba to była ta firma, chętnie jeszcze tam zajrzę. W końcu idą święta i trzeba dzieciakom prezenty kupić, nie? Jedną niespodziankę mam - wideo od świętego Mikołaja. Zamówiłam je na stronie https://www.listymikolaja.pl/ . A naśmiałam się przy personalizacji i odtwarzaniu ;p .

komputer do gier 2013
ODPOWIEDZ