Wózek spacerowy

Kącik dla rodziców. Wszystko o dzieciach, rodzicielstwie, problemach i radościach.
Awatar użytkownika
Leokadia1996
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2021, 9:22

Wózek spacerowy

Post autor: Leokadia1996 »

Mamusie, potrzebuję Waszej porady, możecie mi powiedzieć, kiedy Wasze dzieciaki przeszły z wózka głębokiego na wózek spacerowy? Nasza córeczka powoli już zaczyna "wyrastać" z głębokiego, poza tym, jest na tyle ciekawa świata, że na pewno na okres letni wózek spacerowy się nam przyda. Może polecicie mi też jakiś konkretny model takiego wózeczka? :-)
Izydora221

Re: Wózek spacerowy

Post autor: Izydora221 »

autor: Leokadia1996 » 17 maja 2022, 22:34

Mamusie, potrzebuję Waszej porady, możecie mi powiedzieć, kiedy Wasze dzieciaki przeszły z wózka głębokiego na wózek spacerowy? Nasza córeczka powoli już zaczyna "wyrastać" z głębokiego, poza tym, jest na tyle ciekawa świata, że na pewno na okres letni wózek spacerowy się nam przyda. Może polecicie mi też jakiś konkretny model takiego wózeczka? :-)


Może Cavoe ideo Ciebie zainteresuje? Wózek jest nie tylko lekki i nie duży, jest też bardzo komfortowy i fajnie przemyślany. Ma nawet obrotowe siedzisko! To naprawdę spory luksus.
Lila29

Re: Wózek spacerowy

Post autor: Lila29 »

Zdecydowanie polecam EasyGo Minima Plus. To wózek dedykowany do miasta. Jest więc wyjątkowo zgrabny i lekki. Ma pojemny kosz zakupowy i na pewno da dużo wygody dziecku.
ODPOWIEDZ