Hale namiotowe

Rozmowy o gospodarce, ekonomii i sytuacji politycznej. Masz uwagi, którymi chciałbyś się podzielić w innymi? Pisz śmiało.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 29
Rejestracja: 12 lis 2019, 8:24

Hale namiotowe

Post autor: heniutek »

Słyszałem, że są do wynajęcia hale namiotowe Warszawa. Taka hala to fajna możliwość na świąteczną sprzedaż. Trzeba przyznać, że ma to wzięcie w wielu miastach, nie tylko na święta, lecz także przy innych okazjach. Jest wiele miejsc, gdzie takie hale można postawić i prowadzić efektywną sprzedaż. Orientuje się może ktoś, jakie to są koszta?
Awatar użytkownika
wiki01
Posty: 30
Rejestracja: 16 gru 2019, 11:33

Re: Hale namiotowe

Post autor: wiki01 »

Też uważam, że to dobry pomysł mieć taką halę. Zastanawiam się nad zbudowaniem dodatkowego pomieszczenia ze ścianek aluminiowych ze strony https://sciankialuminiowe.pl Co myślicie?
Awatar użytkownika
bezz
Posty: 99
Rejestracja: 03 cze 2019, 19:36

Re: Hale namiotowe

Post autor: bezz »

Także zauważyłem, że obecnie coraz bardziej popularne stały się takie hale namiotowe. Sam zresztą chętnie zapoznam się z tym tematem nieco bliżej, bo kto wiem może dzięki takiemu rozwiązaniu w końcu uda mi się otworzyć mały interes. Szperając w internecie trafiłem na ich ofertę https://protan-elmark.com.pl/oferta/hale-przemyslowe/ i uważam, że postawienie hali przemysłowej jako takiego namiotu to super sprawa i o wiele tańsza niż taki murowany budynek
Awatar użytkownika
mnich33
Posty: 12
Rejestracja: 25 lut 2020, 21:01

Re: Hale namiotowe

Post autor: mnich33 »

Ostatnio takie hale namiotowe oglądałam na https://jam-pol.eu/oferta/hale-namiotow ... -bydgoszcz . Moim zdaniem są one bardzo dobrym rozwiązaniem, dzięki którym warto zaoszczędzić czas budowy i wiele pozwoleń na od razu halę namiotową.
Awatar użytkownika
wakacyjna45
Posty: 18
Rejestracja: 30 gru 2019, 18:46

Re: Hale namiotowe

Post autor: wakacyjna45 »

Hale to często spora inwestycja szczególnie w dużych aglomeracjach, dlatego magazynowanie w Warszawie to miejsce do działania firm takich jak Trans-Tok. Firma zapewnia dobrze ulokowane magazyny, posiadające oczywiście pełne zaplecze logistyczne łącznie z zasobami ludzkimi jak i sprzętem. To kompleksowa oferta oraz obiekt przystosowany do magazynowania praktyczne każdego rodzaju towaru.
Awatar użytkownika
helkaa
Posty: 56
Rejestracja: 31 sty 2020, 20:26

Re: Hale namiotowe

Post autor: helkaa »

Ja pod taką halą namiotową posiadam magazyn z beczkopaletami na płyny które przechowuje dla klientów. Z racji tego że większość z tych cieczy trzeba co jakiś czas mieszać to chcę zamówić tutaj http://www.teknomatik.pl/oferta/urzadze ... raz-beczek specjalne do tego celu mieszalniki aby zautomatyzować ten proces.
Awatar użytkownika
Aldonis
Posty: 53
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:34

Re: Hale namiotowe

Post autor: Aldonis »

Pod magazyn super sprawa. Jest to na pewno jedna z opcji, no ale chyba dosyć często wybierana. Myślę, że stawiając magazyn przydadzą się wam też wózki widłowe, codziennie będą bardzo eksploatowane. Zobaczcie sobie tu firmę https://gizo.pl/wynajem-dlugoterminowy/ gdzie będziecie mogli zarówno kupić porządne, serwisowane wózki widłowe, jak i wynająć je w razie potrzeby. Nie będzie żadnego problemu z wynajmem krótkoterminowym, jak i wynajmem na dłuższy czas.
Awatar użytkownika
niema
Posty: 97
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:38

Re: Hale namiotowe

Post autor: niema »

No co mam wam powiedzieć, sama patrzę na Hale Namiotowe , bo wydaje mi się, że to będzie przede wszystkim tania opcja, a na tym mi zależy. Czyli na przykład potrzebuję czegoś takiego, co mi pozwoli na wyszukiwanie elementów dostępnych, magazynowych, ale i nie będzie mnie kosztowało dużo. Co mówicie o tym? Dobrze myślę?
Włodek

Re: Hale namiotowe

Post autor: Włodek »

Wiem, że można zamówić gotowe, tylko składane hale namiotowe. Jednak w większości przypadków nie zdaje to egzaminu. Dlatego sprawdzam projektowanie magazynu krok po kroku. Ponoć najlepiej jest najpierw dobrze przemyśleć wszystkie procesy logistyczne i na tej podstawie projektować powierzchnię.
ODPOWIEDZ