zarządzanie sprzedażą

Rozmowy o gospodarce, ekonomii i sytuacji politycznej. Masz uwagi, którymi chciałbyś się podzielić w innymi? Pisz śmiało.
Awatar użytkownika
Belinda33
Posty: 53
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:27

zarządzanie sprzedażą

Post autor: Belinda33 »

Hej. Od jakiegoś czasu prowadze swój sklep internetowy. Powiem szczerze, ze nie myślałam że jego utrzymanie jest takie dosyć kosztowne. Tak samo księgowe. Myslałam nad taka platforma jak tak https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza Z tego co tutaj czytam, to jest tutaj integracja z CRM czy magazynem i ten JPK, które za niedługo będzie niezbędne przy wysyłce dziennych raportów. Korzysta ktoś ? Z tego tutaj czytałam to generalnie jest wszystko. Nawet integracja z narzędziem do samodzielniej windykacji należności.
Awatar użytkownika
Mistral
Posty: 5
Rejestracja: 26 wrz 2019, 13:43

Re: zarządzanie sprzedażą

Post autor: Mistral »

Dokładnie, każdemu się wydaje, że sklep internetowy nie generuje kosztów, ale przecież żeby towar docierał szybko do klienta, dobrze spakowany itd. to trzeba o to odpowiednio zadbać. Na szczęście są dzisiaj firmy takie jak Omnipack, która prowadzi usługi takie jak logistyka e-commerce. Tak naprawdę przejmują wtedy masę obowiązków jak przyjęcie i sprawdzenie towaru od dostawcy, wysyłkę do klienta, a przede wszystkim magazynowanie. Wynajęcie jakiegoś magazynu, zatrudnienie pracowników do szykowania i pakowania towaru itd. to często bardzo duże koszty, a tu można je zminimalizować.
Awatar użytkownika
Tolka
Posty: 29
Rejestracja: 19 lip 2019, 16:50

Re: zarządzanie sprzedażą

Post autor: Tolka »

Taki system crm to poważna sprawa ale tez ułatwia prace także myślę, że warto mieć taki w firmie. Poza tym jeśli chodzi o sprzedaż to dzięki takiemu programowi możemy usprawnić proces obsługi zamówienia przez co klient będzie bardziej zadowolony. Myślę, że ważne żeby system crm był polskim programem a firma bs4 właśnie taki oferuje także warto się z nim zapoznać
Awatar użytkownika
nadia
Posty: 123
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:19

Re: zarządzanie sprzedażą

Post autor: nadia »

A czy ktoś z was prowadzi już swój biznes i czy macie wprowadzone już jakieś usprawnienia do swojej firmy? Ja ostatnio czytałam trochę o systemach erp i zastanawiam się nad ich wprowadzeniem. Ciekawą ofertę znalazłam tutaj https://sellintegro.pl/12-insert-navireo Ktoś z was, korzystał z takich rozwiązań?
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 59
Rejestracja: 02 paź 2019, 15:48

Re: zarządzanie sprzedażą

Post autor: mleczko90 »

Jak się sprzedaje dobre produkty, przykładowo https://www.dyszeprzemyslowe.pl/dysze-wodne , to zarządzanie sprzedażą nie jest tak naprawdę potrzebne.
Awatar użytkownika
mnich33
Posty: 12
Rejestracja: 25 lut 2020, 21:01

Re: zarządzanie sprzedażą

Post autor: mnich33 »

Do różnego zarządzania przyda się na pewno dobry program lub tzw. chmura. Poczytaj o tym na https://it-leader.pl/oferta/outsourcing-it . Sprawdzona i racjonalna metoda na zarządzanie lepsze firmą, angażowanie w to mniej ludzi i oszczędności.
Awatar użytkownika
ewa45
Posty: 32
Rejestracja: 06 lip 2020, 23:35

Re: zarządzanie sprzedażą

Post autor: ewa45 »

Jak wy ogarniacie ten raport jpk? Macie jakieś programy? Siedzę nad tym drugi dzień, pomocy.
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 210
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: zarządzanie sprzedażą

Post autor: spekulant »

Zazwyczaj dla każdej firmy najważniejsze jest to aby sprzedaż była jak najlepsza. Ja jestem zdania, ze świetnie do tego sprawdza się system CRM. Ja już od pewnego czasu używam systemu z https://systemycrmdlafirm.pl/ i jestem zdania, że jak najbardziej jest to doskonałe rozwiązanie.
Patryś83

Re: zarządzanie sprzedażą

Post autor: Patryś83 »

mnich33 pisze: ↑05 mar 2020, 23:00 Do różnego zarządzania przyda się na pewno dobry program lub tzw. chmura. Poczytaj o tym na it-leader.pl/oferta/outsourcing-it . Sprawdzona i racjonalna metoda na zarządzanie lepsze firmą, angażowanie w to mniej ludzi i oszczędności.
Też korzystam z outsourcingu usług, ale w moim przypadki te usługi to obsługa kadr i płac. Kompletnie przestałam sobie z tym radzić ze względu na rosnącą liczbę pracowników, mimo to nadal nie było opłacalne dla mnie utworzenie wewnętrznego działu, który by się tym zajmował, dlatego skorzystałam z usług firmy https://outworking.pl/dla-pracodawcy/ou ... ll/kalisz/, która właśnie realizuje outsourcing tych usług. Współpraca działa bardzo dobrze, komunikacja jest bardzo sprawna i nie zdarzają się żadne pomyłki.
ODPOWIEDZ