Paznokcie, pazurki

Jakie jest Twoje hobby? Co robisz po pracy? Co sprawia Ci przyjemność? Dołącz do społeczności ludzi, którzy podzielają Twoje zainteresowania!
Awatar użytkownika
teofila
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2022, 18:42

Paznokcie, pazurki

Post autor: teofila »

Wiecie co, jakiś czas temu potrzebowałam szybkiej interwencji stylistki paznokci, bo potrzebowałam poprawić jeden paznokieć - niestety moja stylistka akurat była poza zasięgiem, a żadna inna nie mogła znaleźć dla mnie czasu, więc chcąc nie chcąc, musiałam zrobić to samodzielnie. I wiecie co? Okazało się, że manicure hybrydowy robiony samodzielnie sprawia mi wielką frajdę :)
Dareczka23

Re: Paznokcie, pazurki

Post autor: Dareczka23 »

autor: teofila » 06 lut 2022, 22:12
Wiecie co, jakiś czas temu potrzebowałam szybkiej interwencji stylistki paznokci, bo potrzebowałam poprawić jeden paznokieć - niestety moja stylistka akurat była poza zasięgiem, a żadna inna nie mogła znaleźć dla mnie czasu, więc chcąc nie chcąc, musiałam zrobić to samodzielnie. I wiecie co? Okazało się, że manicure hybrydowy robiony samodzielnie sprawia mi wielką frajdę :)


Długo szukałam odpowiedniego kosmetyku do paznokci. Serum utwardzające eveline med+ okazało się strzałem w dziesiątkę. Dzięki niemu moje paznokcie przestały się łamać i zdecydowanie szybciej rosną. Na takim efekcie mi zależało.
palto22

Re: Paznokcie, pazurki

Post autor: palto22 »

Przyznam szczerze, że dbam o swoje paznokcie tak, jak mogę i bardzo często stosuję sobie różnego rodzaju produkty do paznokcie

__
zakreconapodrozniczka.pl
anglosakska

Re: Paznokcie, pazurki

Post autor: anglosakska »

Moim marzeniem jest nauczyć się stylizacji paznokci, ale jeśli mam być szczera, to w sumie w ogóle nie mam na to czasu. Dlatego znów szukam miejsca, gdzie mogę je zrobić. Od CZASU do czasu zmieniam salony, by poznać kunszt innych kosmetyczek i manicurzystek. Stąd sprawdzam teraz salon urody Warszawa Centrum .
wodna12

Re: Paznokcie, pazurki

Post autor: wodna12 »

Jeśli ktoś samodzielnie dba o paznokcie to polecam profesjonalne nożyczki do paznokci i skórek Renomed. Są na prawdę wytrzymałe i odpowiednie do skracania paznokci. Dodatkowo nadają się do sterylizacji. Taki zakup jest na pewno na długie lata.
talka

Re: Paznokcie, pazurki

Post autor: talka »

Robicie sobie same paznokcie? Chodziłam trochę do kosmetyczki, ale stwierdziłam, że jednak koszt za duży i postanowiłam spróbować robić pazurki w domu. Idzie mi to całkiem nieźle, nawet zaczęłam robić przedłużenia, zdobienia. Kupiłam ostatnio ładne kryształki do paznokci, już ich kilka razy użyłam, wyglądają super.
ODPOWIEDZ