Psychoterapia?

Jakie jest Twoje hobby? Co robisz po pracy? Co sprawia Ci przyjemność? Dołącz do społeczności ludzi, którzy podzielają Twoje zainteresowania!
miłość

Psychoterapia?

Post autor: miłość »

Psycholog - trudny temat. Nie każdy jest w stanie się przyznać do tego że potrzebuje takiej pomocy. Tymczasem moim zdaniem, nie ma czego się wstydzić. Terapia indywidualna to trudna droga ale warto ją przejść. Zgadzacie się?
Awatar użytkownika
neuron
Posty: 90
Rejestracja: 03 lut 2020, 17:24

Re: Psychoterapia?

Post autor: neuron »

Czasami warto wcześniej skorzystać z psychologa... Ale jak to nie pomoże to można iść do psychiatry, jak najbardziej, lepiej sobie pomóc od razu, niż się męczyć... Dlatego ja skorzystałam od razu z https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ Czasem po prostu ciężko jest nam zrobić ten pierwszy krok i udać sie samemu, dlatego trzeba sobie pomóc.
Awatar użytkownika
Lidia
Posty: 54
Rejestracja: 22 gru 2019, 22:17

Re: Psychoterapia?

Post autor: Lidia »

Psychoterapia na pewno pomoże, ale trzeba wybrać odpowiednią klinikę gdzie specjaliści będą robić dosłownie wszystko aby pomóc swojemu pacjentowi. Mi udało się trafić w dokładnie takie miejsce do https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ otrzymałam tam należytą pomoc. Jest to rewelacyjna klinika gdzie od razu widać, że można im zaufać i przed nimi się otworzyć.
Zośka

Re: Psychoterapia?

Post autor: Zośka »

miłość pisze: ↑06 paź 2020, 4:51 Psycholog - trudny temat. Nie każdy jest w stanie się przyznać do tego że potrzebuje takiej pomocy. Tymczasem moim zdaniem, nie ma czego się wstydzić. Terapia indywidualna to trudna droga ale warto ją przejść. Zgadzacie się?
Oczywiście , że tak niełatwo mówi się o swoich problemach, ale jest przecież opcja skorzystania z psychologa online, wtedy ontakt jest znacznie bardziej komfortowy, ja tak zrobiłam, jestem w tracie terapii z psychologiem z Wetalk i jestem bardzo zadowolona, że się zdecydowałam, terapia przynosi efekty :)
Klar5

Re: Psychoterapia?

Post autor: Klar5 »

Chodzenie do psychologa to wcale nie wstyd. Uważam, że dbanie o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne jest bardzo ważne, a kiedy nie umiemy sami sobie poradzić, warto poprosić o pomoc. Kiedyś sama chodziłam na terapię, zakończyłam ją kiedy rozwiązano moje problemy. Ostatnio jednak czułam się znowu zdemotywowana, bez chęci do życia. Lubię czytać i zaczęłam szukać czegoś ciekawego. Natknęłam się na książki o zarządzaniu czasem zwłaszcza jedna pozycja, a mianowicie “Zjedz tę żabę, czyli 21 metod podnoszenia wydajności w pracy i zwalczania skłonności do zwlekania” znalazłam dzięki niej motywację do działania i udało mi się lepiej zorganizować swój czas : )

poczta kraków lubicz
ODPOWIEDZ