Bus do wynajęcia

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
farida
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2020, 4:09

Bus do wynajęcia

Post autor: farida »

Cześć wszystkim. Jakie znacie firmy z Łodzi oferujące wynajem busów? Na moje oko najbardziej atrakcyjna wydaje się oferta olmar-bus.pl, ale nie korzystałam nigdy z ich usług, więc nic więcej nie mogę powiedzieć. Sądzicie, że warto wynajmować od nich busy?
Awatar użytkownika
gerwazy88
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2020, 18:50

Re: Bus do wynajęcia

Post autor: gerwazy88 »

Firma Olmar od dawna organizuje w mojej firmie przewozy konferencyjne. Zaufałem im w 100%, bo mają długoletni staż pracy, kierowcy są sympatyczni, a przede wszystkim można z nimi zawsze dotrzeć na miejsce w odpowiednim czasie. Są po prostu najlepsi.
jeżowskiandrzej58

Re: Bus do wynajęcia

Post autor: jeżowskiandrzej58 »

Mam do Państwa pewne pytanie. Mianowicie planuje wyjazd za granicę do mojego syna lecz potrzebuje informacji na temat poszczególnych firm transportowych. Interesuje mnie kwota jaką muszę ponieść za bus do anglii. Mieszkam w Chełmie więc najbardziej interesowałaby mnie firma, która właśnie stamtąd rozpoczyna podróż. Pozdrawiam
kamilkowalewśki

Re: Bus do wynajęcia

Post autor: kamilkowalewśki »

Generalnie jeżeli chodzi o tego typu transport to warto brać pod uwagę czynniki takie jak cena, jakość takiego pojazdu i czy podróż nie będzie wymagała przesiadek, który utrudnią Ci przejazd. Ja nie wyobrażam sobie martwić się przesiadkami w trakcie podróży dlatego wybieram busy do anglii firmy Ergobus, która pracuje w systemie Door to Door.
jakubdąbek

Re: Bus do wynajęcia

Post autor: jakubdąbek »

Moja teściowa pracuje za granicą więc dość często rezerwuje bus polska anglia. Z tego co wiem to ani razu mimo obecnej sytuacji nie musiała przechodzić kwarantanny. Nie wiem co prawda czy każda firma działa w ten sam sposób ale jednak może komuś przyda się taka informacja:)
Kołcz25

Re: Bus do wynajęcia

Post autor: Kołcz25 »

Jeśli chcesz wynająć samochód w postaci busa to zacznij od tej oferty https://bziuk.pl/wypozyczalnia-samochodow-krakow Masz tam niemal każdy model i są dostępne od ręki. Wystarczy wybrać i wypełnić formularz i można odbierać pojazd a stawka na pewno będzie zadowalająca.
uzbekiś

Re: Bus do wynajęcia

Post autor: uzbekiś »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://cieciura.com.pl/
ODPOWIEDZ