filtry mechaniczne do wody

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Miłogost94
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2022, 3:09

filtry mechaniczne do wody

Post autor: Miłogost94 »

Cześć, jakie kupujecie filtry do wody? Będę musiał je zamówić, ale nie do końca jeszcze wiem, na jaki konkretnie rodzaj sie zdecydować. Jak na razie patrzę na filtry węglowe i wydają się być dobrym rozwiązaniem. Doradzilibyście mi coś w tej kwestii? Może macie większą wiedzę i będę mógł skorzystać :D Przy okazji polecajcie też producentów takich filtrów, dzięki!
siola

Re: filtry mechaniczne do wody

Post autor: siola »

Po przeczytaniu wielu opinii doszłam do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w filtr odwróconej osmozy. Z tego typu urządzenia skorzystasz i będzie cieszyć cię smak i jakość wody.
retka

Re: filtry mechaniczne do wody

Post autor: retka »

To bardzo ważne, aby zainwestować w filtry podzlewozmywakowe, jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja woda jest najwyższej jakości. Z godnym zaufania filtrem możesz cieszyć się orzeźwiającym łykiem wody, która jest wolna od toksycznych chemikaliów i innych paskudztw, które mogą się w niej czaić.
vronka

Re: filtry mechaniczne do wody

Post autor: vronka »

No to ja wam powiem, że teraz szukałam dobre stacje zmiękczające/ uzdatniające wodę i znalazłam firmę ERAQUA , która ma naprawdę interesującą w tym zakresie ofertę. Ich stacje chociażby posiadają złoże kdf, które pozwala pozbywać się ciężki metali i mikroorganizmów z wody. Także warto mieć na uwadze taki sprzęt.
Bartosz Rak

Re: filtry mechaniczne do wody

Post autor: Bartosz Rak »

Możesz spojrzeć na: https://iwomat.com/pl/c/Filtry-do-wody/150. Wszystko jest tam dość fajnie przedstawione. Są opisane rożne rodzaje filtrów, potencjalne zastosowania itp.
Góral

Re: filtry mechaniczne do wody

Post autor: Góral »

W kontekście użytkowania komercyjnego, na przykład w hotelach czy restauracjach, istotna jest wydajność oraz niezawodność pompy. Pompy w takich miejscach powinny być w stanie radzić sobie z dużym zapotrzebowaniem na wodę. Więcej informacji na temat wyboru pomp do zastosowań komercyjnych znajdziesz na https://www.mojelokum.pl/0,545,jaka-pom ... tykul.html i niezawodność i wydajność są kluczowe w przypadku intensywnej eksploatacji.
ODPOWIEDZ