Najlepsze suplementy

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Dalmira76
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2020, 18:37

Najlepsze suplementy

Post autor: Dalmira76 »

Hej. Jakie suplementy uważacie za najlepsze? Nie wiem jak wam, ale mnie wydaje się, że na uwagę zasługują przede wszystkim naturalne suplementy diety, bo to one właśnie są dla nas najbezpieczniejsze. Przede wszystkim dlatego, że nie mają w składzie żadnych niepotrzebnych substancji pomocniczych. Stosujecie właśnie takie produkty czy nie zawracacie sobie tym głowy?
Awatar użytkownika
olka
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:14

Re: Najlepsze suplementy

Post autor: olka »

Dokładnie, tak jak napisałaś - najlepsze suplementy to te naturalne. Ja obecnie stosuję linię Polana z https://www.herbapol-polana.com/ i złego słowa napisać nie mogę. Stan mojej cery znacząco się poprawił dzięki nim, a powiem Ci szczerze, że od zawsze miałam problemy z cerą. Dużą robotę robią też ich kosmetyki na bazie czerwonej koniczyny, i wszystko jest tutaj w 100% wegańskie.
wiśta

Re: Najlepsze suplementy

Post autor: wiśta »

Tak, jak pisze @olka, najlepsze są naturalne suplementy. Na piękną i zdrową skórę jest np. Neoglandyna - specjalna kompozycja oleju lnianego, oleju z ogórecznika i kwasów tłuszczowych. Wspaniale działa na suchą, łuszczącą się skórę czy problemy z AZS, trądzikiem itd. Ja niesamowicie doceniam i zachęcam do wypróbowania kuracji.

play24 doładowania internet
baśka43

Re: Najlepsze suplementy

Post autor: baśka43 »

Przed zakupem suplementów diety zawsze czytam opinie innych i oczywiście skład. Radzę się mojej kuzynki farmaceutki i na tej podstawie wybieram. Produkcja suplementów diety jest skomplikowanym procesem i musi być przeprowadzona w odpowiedni sposób by suplementy faktycznie działały tak jak trzeba. Zdarza się że sprawdzam również firmę, która je produkuje.
Łukasz41

Re: Najlepsze suplementy

Post autor: Łukasz41 »

Przy wyborze odpowiedniej suplementacji polecam zajrzeć na tę stronę https://ktomalek.pl/suplementy/kolagen-na-stawy/cs-41/1 . Znajdziecie tutaj mnóstwo informacji o suplementach, ale i również o lekarstwach i nie tylko. Przy każdej diecie należy szukać odpowiadających jej suplementów.
ODPOWIEDZ