Prawo jazdy na motocykl Warszawa

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Wincenty1965
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2020, 0:27

Prawo jazdy na motocykl Warszawa

Post autor: Wincenty1965 »

Doradźcie mi, gdzie w Warszawie najlepiej będzie zapisać się na kurs, żeby zdobyć prawo jazdy na motocykl? Myślałem o lejdis-gentleman-osk.pl, bo sporo dobrego słyszałem na ich temat. Wy też polecacie tą auto szkołę?
Awatar użytkownika
Subislaw_97
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2020, 0:48

Re: Prawo jazdy na motocykl Warszawa

Post autor: Subislaw_97 »

Tak się składa, że ja właśnie w tej auto szkole robiłem prawo jazdy kategorii A. Egzamin udało mi się zdać za pierwszym razem, a zawdzięczam to dobrym instruktorom. Wszystko cierpliwie tłumaczą i mają dystans ;)
Awatar użytkownika
spina
Posty: 43
Rejestracja: 01 lip 2020, 8:25

Re: Prawo jazdy na motocykl Warszawa

Post autor: spina »

Ja nie robiłam prawka kat A ale wiem że kiedy chodziłam do szkoły jazdy Motostart na Mokotowie to bez problemu można też zrobić prawko na motor, mój brat tam je też robił niedawno. Dużym plusem są zniżki dla uczących się i elastyczne godziny jazd, łatwo się umówić nawet jak pracujesz w różnych godzinach
jaś

Re: Prawo jazdy na motocykl Warszawa

Post autor: jaś »

Jeśli poszukujecie naprawdę rzeczowej strony, która ma w swojej ofercie mnóstwo artykułów z zakresu motocykli, to zdecydowanie polecam wejść na ridetobe.com. Ja czytałem artykuł opony do motocykla - wystarczy kliknąć. Moim zdaniem warto sprawdzić ich stronę, ponieważ można się naprawdę wiele dowiedzieć.
Młody

Re: Prawo jazdy na motocykl Warszawa

Post autor: Młody »

Również polecam dobrze zapoznać się z asortymentem sklepu moto-tour.com.pl, bo z pewnością będziesz potrzebował kilku porządnych produktów. Myślę, że w tym miejscu z pewnością dostaniesz takie rzeczy jak np. apteczka motocyklowa, rękawice czy profesjonalne spodnie.
MariuszŁąz

Re: Prawo jazdy na motocykl Warszawa

Post autor: MariuszŁąz »

Co mogę dodać - z innej lokalizacji - Krakowa, jeśli zdobędziesz prawo jazdy to dobrze zabezpiecz się pod sezon, który bardzo ładnie się zapowiada! Sklep z odzieżą motocyklową będzie w tym przypadku niezbędny - śmiało mogę polecić wsm24.pl - który wg mnie ma jedną z lepszych ofert.
fliśka

Re: Prawo jazdy na motocykl Warszawa

Post autor: fliśka »

Jeśli macie już swój ukochany motocykl, to na pewno przyda się torba motocyklowa. Właśnie dlatego na spokojnie warto sobie zerknąć tutaj https://www.youtube.com/watch?v=DKJBZCobbjg&t . Macie tam bowiem namiar na filmik, który wiele wyjaśnia. Należy zawsze stawiać na jakość, aby zakupione akcesoria przetrwały przez lata.
delicja

Re: Prawo jazdy na motocykl Warszawa

Post autor: delicja »

Warto również zaopatrzyć się w odpowiednią odzież. Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://moto-tour.com.pl/pl/products/sp ... 52275.html . Jest tam bowiem wiele innych ciekawych i praktycznych propozycji. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Być może coś wam tam wpadnie w oko.

siwarex p
ODPOWIEDZ