Taksówki dla firmy

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Beatryksa_93
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2020, 21:51

Taksówki dla firmy

Post autor: Beatryksa_93 »

Cześć :)
Nasza firma dość często organizuje pracownikom przeróżne szkolenia, na które transport muszą sobie zorganizować we własnym zakresie. Wpadłam na pomysł, że można by nawiązać współpracę z jakąś firmą taksówkarską. Co o tym myślicie? Chyba najbardziej przemawia do mnie oferta royaltaxi.pl.
Awatar użytkownika
milorad
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2020, 3:54

Re: Taksówki dla firmy

Post autor: milorad »

Tak się składa, że Royal Taxi realizuje różne przejazdy służbowe i tym podobne. Ja uważam, że warto wziąć ich pod uwagę, bo mają korzystne ceny, nie naliczają dodatkowych opłat, a kierowcy dobrze znają się na trasach.
Awatar użytkownika
olka
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:14

Re: Taksówki dla firmy

Post autor: olka »

Słuchajcie, a nie lepiej zdecydować się na wynajem samochodu dobrej jakości? Ja przy spotkaniach biznesowych korzystam właśnie z takiego rozwiązania i uważam, że jest ono najlepsze. Sprawdźcie ofertę na wypożyczalnia samochodów Katowice Może akurat i wam przypadnie do gustu? Dla mnie to spory komfort, że mogę sama jechać gdzie chcę, kiedy chcę i nie muszę być uzależniona od taksówkarza.
ODPOWIEDZ