Zakup okien

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Ariel_97
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2020, 1:59

Zakup okien

Post autor: Ariel_97 »

Cześć. Zakup nowych okien chodził mi po głowie już od dawna, ale dopiero teraz trafiłem na korzystną moim zdaniem ofertę firmy twoje-okna.szczecin.pl. Słyszeliście o nich? Polecacie się wybrać? Wydają się mieć spore doświadczenie w tej kwestii.
Awatar użytkownika
kochan_87
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2020, 16:15

Re: Zakup okien

Post autor: kochan_87 »

Fachowcy z tej firmy idealnie dopasowali mi okna, ale i zamontowali żaluzje fasadowe. Jestem zadowolony, bo dużo tak naprawdę nie zapłaciłem, a usługa została zrealizowana na wysokim poziomie. Narzekać więc nie można.
Awatar użytkownika
kamka03
Posty: 90
Rejestracja: 29 maja 2019, 13:56

Re: Zakup okien

Post autor: kamka03 »

Zawsze warto porównywać oferty. Ja tak zrobiłam przed zakupem okien i bardzo dobrze na tym wyszłam. Zdecydowałam się na okna marki Drutex i szczerze polecam. Piękne, dobre jakościowo, starannie wykonane, o dobrych parametrach technicznych. Ja mam pvc, ale Drutex ma też inne w ofercie - drewniane, aluminiowe i aluminiowo-drewniane. Tutaj https://www.drutex.pl/ masz ich stronkę, rzuć okiem.

jagody acai preparaty
Lućka

Re: Zakup okien

Post autor: Lućka »

Czy wiecie ,że jeśli zależy wam na oknach, które będą miały zamki na kluczyk to nic prostszego .Po prostu kupujesz klamki z kluczykiem i wymieniasz ja na nowe. Uważam ,że w niektórych przypadkach takie zamki z kluczykiem są wręcz wskazane.Na przykład jeśli mowa o oknach balkonowych czy na taras albo jeśli okna są na parterze. Chodzi oczywiście o względy bezpieczeństwa.
ODPOWIEDZ