Filmy reklamowe w internecie

Jak reklamować się w Internecie? Od czego zacząć? Gdzie szukać pomocy? Zapraszamy do dyskusji!
wiśnia

Filmy reklamowe w internecie

Post autor: wiśnia »

A filmy w internecie, coś takiego jak wirale, są dobrym pomysłem na akcję promocyjną dla firmy? Konkretnie chodzi o produkt, który dopiero wchodzi na rynek. Myślę, żeby zamówić taki filmik.
Awatar użytkownika
Aldonis
Posty: 53
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:34

Re: Filmy reklamowe w internecie

Post autor: Aldonis »

Filmy teraz mają duży popyt, klient jest leniwy, więc filmik to dobre źródło przekazu reklamowego. Sprawdźcie sobie tu może firmę https://papilioagency.com/blog-wpis/hos ... argi-lodz/ i ich hostessy, modelki. Na pewno się przydadzą.
Awatar użytkownika
boku
Posty: 92
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:21

Re: Filmy reklamowe w internecie

Post autor: boku »

Generalnie istnieje całe mnóstwo narzędzi do reklamowania się w internecie o czym można poczytać na blogu http://adrenalinemd.pl/ . Jednak jest tak też bardzo cenna uwaga , mianowicie nie każde z narzędzi będzie dobre do osiągnięcia każdego celu. Należy je dobierać starannie na podstawie szczegółowych analiz - dopiero wówczas odniesiemy sukces
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 29
Rejestracja: 28 sie 2020, 12:31

Re: Filmy reklamowe w internecie

Post autor: deborah »

Hej wszystkim, otworzyłam własną firmę kilka miesięcy temu i zależy mi na wypromowaniu w Internecie. Możecie mi polecić solidną Agencja Interaktywna która ma dobrych specjalistów? Dodam że szukam agencji na terenie Krakowa. Z góry dzięki za każdą odpowiedź ;)
ODPOWIEDZ