Inwestowanie w nieruchomości

Jak reklamować się w Internecie? Od czego zacząć? Gdzie szukać pomocy? Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 104
Rejestracja: 22 paź 2019, 20:03

Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: Marko33 »

Jeśli zamierzacie postawić na inwestycje w nieruchomości, to zdecydowanie musicie zastanowić się nad tym, jaka wiedza może okazać się przy tym bezcenna. Ja na pewno polecam Wam, byście rozważyli udział w takich warsztatach jak http://wiwn.pl/ To pomoże Wam podejmować znacznie lepsze decyzje pod kątem Waszych inwestycji, miejcie to na uwadze.
Awatar użytkownika
neuron
Posty: 90
Rejestracja: 03 lut 2020, 17:24

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: neuron »

nieruchomości to teraz temat rzeka... sama inwestuję aktualnie w systemie XTB i jest zdecydowanie lepiej, bo wiem ile mam pieniędzy i wiem, ze pieniądze nie leżą bezczynnie.
Awatar użytkownika
noifajnie
Posty: 42
Rejestracja: 06 lip 2019, 23:44

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: noifajnie »

Zważywszy na to, że lokaty są nisko oprocentowane, inwestycja w nieruchomości jest dobrym rozwiązaniem. Kupiliśmy kilka mieszkań w Warszawie pod wynajem, a że lokalizacja jest blisko centrum, nie było problemu ze znalezieniem najemców. Administrator Altiplano załatwia bieżące sprawy z usługodawcami i mieszkańcami, dzięki powierzeniu zarządzania lokalami zewnętrznej firmie jako właściciele niczym więcej się nie martwimy.
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 210
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: spekulant »

Ja osobiście nie inwestuję w nieruchomości i muszę przyznać, że mi zależało przede wszystkim na szybkiej sprzedaży mojego mieszkania. Jako, że miałem w krótkim czasie wyjechać to chciałem swoje mieszkanie jak najszybciej sprzedać. Świetnym rozwiązaniem okazała się firma https://kupujemym.pl/ gdyż to właśnie oni zdecydowali się kupić moje mieszkanie bez większego wahania.
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 71
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:48

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: Dragon »

Jeśli szukacie domów w dobrym stanie, które mogą okazac się świetną inwestycją na przyszłość to polecam zajrzeć na https://chmielowiec.otodom.pl/ - duzy wybór i dobre lokalizacje.
Awatar użytkownika
Ola
Posty: 43
Rejestracja: 12 maja 2020, 19:38

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: Ola »

A co powiecie na zainwestowanie w fotowoltaikę, a dokładniej farmę fotowoltaiczną? Wykonaniem czegoś takiego zajmuje się firma https://www.vesti-instalacje.pl/farmy-pv/ dzięki temu możecie sporo zarobić, szybko taka inwestycja się zwraca i jest to przyjazne środowisku. Moim zdaniem warto przemyśleć takie rozwiązanie.
taramara

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: taramara »

Remont, to tez bardzo duza inwestycja, szczególnie jeżeli remontujemy jakiś stary dom. Wymarzony i własny dom to chyba marzenie każdego z nas. Firma założona przez mgr inż. Pawła Matusza http://www.mpexpertbud.pl/ specjalizuje się w szerokim zakresie profesjonalnych ekspertyz budowlanych i przeglądów okresowych
Awatar użytkownika
guerlainka
Posty: 62
Rejestracja: 09 sie 2020, 13:00

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: guerlainka »

swoje pieniadze najlepiej zainwestować w surowce albo kryptowaluty. Najlepiej testować swoje umiejętności w systemie XTB. Jeśli każdy element będzie dopasowany jak należy, to swoje uzyskacie. Po prostu – podejmujecie uzasadnione decyzje. To kluczowe.
Awatar użytkownika
neuron
Posty: 90
Rejestracja: 03 lut 2020, 17:24

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: neuron »

Jak inwestować w przeprowadzki to tylko własnie u firmy tanie przeprowadzki warszawa bardzo fajna i solidna ekipa a do tego naprawdę szanują i dbają o klienta.
leośka

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: leośka »

Najlepiej inwestować po prostu w mieszkania tak atrakcyjne jak te na osiedlu Modern Tower, tam z mieszkań jest piękny widok na morze a w budynku będzie też taras widokowy dla mieszkańców.
wiedźma

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: wiedźma »

Przychodzi tak czas w naszym życiu, kiedy trzeba wykonać lub mamy zaplanowany remont mieszkania. W zależności od tego co mamy do wykonania i co planujemy zrobić to zakres prac do wykonania naturalnie będzie się różnił i to co chcemy robić czasem może się różnić od tego co w rzeczywistości zrobimy. Wpływ na naszą decyzje mogą mieć różne czynniki i czasem może się zdarzyć tak, że przykładowo będziemy zmuszeni do oszczędności gdy przyjdzie nam wykonywać kończący etap jakim przeważnie są wykończenia wnętrz. Są one momentem, gdy nasz remont przybiera już finalną formę i przeważnie etapem, w którym nadajemy końcowe szlify dla naszej pracy. Jeżeli szukamy oszczędności, to właśnie to jest moment w którym możemy dokonać potencjalnych cięć i zaoszczędzić środki w naszym budżecie przeznaczonym na prace remontowe. Przykładowo finalna powłoka jaka ma się znaleźć na powierzchni ścian / sufitów może być przygotowywana na miejscu, lub kupiona gotowa i rozrobiona. W ten oto sposób może kupić gładź do rozrobienia i zaoszczędzić nie decydując się na zakup gotowego produktu co z pewnością ograniczy wydatki. Możliwe jest także zaoszczędzenie na wcześniejszym etapie, np. usuwając stare powłoki i starą, nie trzymającą się ściany zaprawę można wybrać tańszy materiał, który przeznaczymy na uzupełnienie większych dziur i ubytków. Uzupełnienie ubytków, które nie będzie pełniło funkcji finalnej powłoki musi być także naturalnie wykonane solidnie, ale nie muszą tu być wykorzystywane najdroższe materiały, a przy dużym metrażu przewidywanych prac do wykonania możemy naprawdę sporo zaoszczędzić, także wybierany tynk nie musi być z najwyższej półki. Postępując z powierzchniami na których znajduje się już finalna warstwa zaprawy gipsowej / tynku czy gładzi również można zaoszczędzić. Jeżeli powierzchnia jest już wstępnie opracowana to po zagruntowaniu czas na finalne wykończenie. Być może finezyjne kształty w tynku są naszym marzeniem, można jednak zdecydować się na ułożenie okładzin wewnętrznych na ścianach. Jeżeli jednak naszym wyborem jest pokrycie ścian farbą to należy je wcześniej zagruntować i dopiero będą gotowe na ostateczne malowanie. Jeżeli pierwsza czy druga powłoka nie pokryje w pełni powierzchni lub w sposób satysfakcjonujący to czynność powtarzamy aż do skutku i malujemy do pełnego pokrycia wybranej powierzchni.
ODPOWIEDZ