reklama dla firmy

Jak reklamować się w Internecie? Od czego zacząć? Gdzie szukać pomocy? Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
fifarafa
Posty: 35
Rejestracja: 29 sie 2020, 23:59

reklama dla firmy

Post autor: fifarafa »

Jeśli chodzi o reklamę dla firmy to żeby nie tracić czasu to trzeba zacząć działać od razu w internecie. Tutaj jest największy rynek i najwięcej klientów do zdobycia, także współpraca z agencją http://primaverapr.pl/ i będziemy zadowoleni. Efekty realizacji kampanii będą widoczne praktycznie po kilku dniach już.
Awatar użytkownika
jabłuszko
Posty: 43
Rejestracja: 24 cze 2020, 16:54

Re: reklama dla firmy

Post autor: jabłuszko »

Zgodzę się z wcześniejszą osobą, że reklama ta prowadzona w sieci cieszy się największą popularnością. Sam tutaj swego czasu działałem z agencją http://sztukaebiznesu.pl/ która to działa sprawnie i przynosi takie rezultaty po których moja marka jest o wiele bardziej rozpoznawalna. Klienci też znacznie chętniej mnie odwiedzają.
Awatar użytkownika
boku
Posty: 92
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:21

Re: reklama dla firmy

Post autor: boku »

Najlepiej skorzystać z usług agencji, która jest wyspecjalizowana w danej dziedzinie. W przypadku firm zajmujących się odnawialnymi źródłami energii dużą skutecznością charakteryzuje się agencja https://marketingrelacji.com/ . Działa ona na różnych płaszczyznach, pozyskując klientów zarówno B2B oraz w internecie.
pluską

Re: reklama dla firmy

Post autor: pluską »

Bardzo, ale to bardzo ważna jest reklama wizerunkowa w internecie. Pomyślałabym tutaj na wstępie o https://davestudio.pl/filmy-wizerunkowe-promocyjne/ , tego typu filmy promocyjne są bardzo fajne, szczególnie jak się do nich starannie przygotujemy. Mam nadzieję, że uda wam się stworzyć wspólnie coś fajnego.
Róża12

Re: reklama dla firmy

Post autor: Róża12 »

Nie ukrywajmy, że reklama jest bardzo ważna jeżeli chcemy rozwinąć swoją branże, najważniejszy jest sposób w jaki to zrobisz. Ja zakupiłam wszelakie wieszaki na ulotki, wizytówki, plakaty itp itp. Uważam, że warto mieć tego sporo bo to jest skuteczne. Znajdziecie coś takiego na https://agi.pl/ myślę, że nie pożałujecie :)
Jadźka

Re: reklama dla firmy

Post autor: Jadźka »

Bez reklamy żadna firma nie przetrwa na dzisiejszym rynku więc trzeba zadbać o rozpoznawalność. Najlepiej zrobisz jak udasz się po pomoc do https://quality-factor.pl/ bo mają wiedzę i pomogą osiągnąć cel. Ich oferta to pewność że firma zyska rozgłos w sieci a tym samym przyciągnie nowych klientów.
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 210
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: reklama dla firmy

Post autor: spekulant »

Akurat sama reklama jest niezwykle ważna i ja również jestem zdania, że warto jest posiadać różnego rodzaju chwyty reklamowe. Także całkiem niedawno miałem okazję przeczytać w https://www.biznesgazeta.pl/gdzie-promo ... reelancer/ gdzie zdecydowanie najlepiej jest reklamować się jako freelancer.
dzikuś

Re: reklama dla firmy

Post autor: dzikuś »

Oj tak nie ma to jak reklama własnej firmy i to bardzo dobrze zrobiona. Dlatego też moim zdaniem nie ma to jak wizytówki. Bo jednak takie wizytówki za dużo miejsca nie zajmują a stanowią bardzo dobrą formę reklamowania się. I tak jak szukałam jakieś informacji na temat to natrafiłam na tę stronę https://www.pixelmedia.pl/biznes/jak-za ... ych-krokow dzięki której mogłam bardzo wiele na temat wizytówek dowiedzieć się.
ODPOWIEDZ