reklama

Jak reklamować się w Internecie? Od czego zacząć? Gdzie szukać pomocy? Zapraszamy do dyskusji!
gość

reklama

Post autor: gość »

Szukam jakiejś firmy, która zajmie się poprawieniem pozycji w wynikach wyszukiwania w okolicach Dębicy. Znalazłam coś takiego: https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-debica/. Potrzebuję kogoś, kto zajmie się pozycjonowaniem i optymalizacją, i doradztwem w sprawach internetów :) Coraz więcej czytam i wybrałabym coś takiego: https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-long-tail/. Czy możecie coś doradzić? Może lepiej pójść w Adsy?
Awatar użytkownika
jabłuszko
Posty: 43
Rejestracja: 24 cze 2020, 16:54

Re: reklama

Post autor: jabłuszko »

Jeśli chodzi o reklamę to polegam na polecanej mi agencji https://marketingbydgoszcz.pl/ . To eksperci w tej branży, którzy doskonale wiedza jak dotrzeć z odpowiednią informacją do klientów. Całość realizują poprzez odpowiednio dobrane techniki marketingu internetowego, czego pozytywne efekty szybko odczuwałam.
Mądry

Re: reklama

Post autor: Mądry »

Tak naprawdę jeśli chodzi o samą reklamę to moim zdaniem na dzień dzisiejszy bardzo dobrym wyborem jest skorzystanie z możliwości marketingu internetowego. Jak najbardziej również współpraca z influencerami jest niezwykle istotna, ale ważną sprawą jest to aby wiedzieć jak ich dobrać. Doskonale o tym napisano w http://www.biznes-doradca.pl/jak-dobrac ... jej-marki/ i myślę, że dobry dobór takiej osoby na pewno powinien skutkować wyraźnymi wzrostami naszej marki.
ODPOWIEDZ