Reklama w Internecie Dębica

Jak reklamować się w Internecie? Od czego zacząć? Gdzie szukać pomocy? Zapraszamy do dyskusji!
Uśmieszek

Reklama w Internecie Dębica

Post autor: Uśmieszek »

Szukam jakiejś firmy, która zajmie się poprawieniem pozycji w wynikach wyszukiwania w okolicach Dębicy. Znalazłam coś takiego: https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-debica/. Potrzebuję kogoś, kto zajmie się pozycjonowaniem i optymalizacją, i doradztwem w sprawach internetów :) Coraz więcej czytam i wybrałabym coś takiego: https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-long-tail/. Czy możecie coś doradzić? Może lepiej pójść w Adsy?
Awatar użytkownika
jabłuszko
Posty: 43
Rejestracja: 24 cze 2020, 16:54

Re: Reklama w Internecie Dębica

Post autor: jabłuszko »

Jeśli potrzebujesz reklamy lokalnej to myślę, że śmiało w tym temacie możesz się odezwać do profesjonalnej agencji marketingowej http://emarketingmalejfirmy.pl/ . Dla mnie jakiś czas temu przeprowadzili kampanię nowego produktu i zrobili to naprawdę super.
Awatar użytkownika
fifarafa
Posty: 35
Rejestracja: 29 sie 2020, 23:59

Re: Reklama w Internecie Dębica

Post autor: fifarafa »

Mi w ogólnie w marketingu internetowym pomaga http://erzecznik.com.pl z którego usług korzystam na czasem nieuczciwa konkurencję. Ogólnie reprezentuje moją firmę w tej sferze, ale i pomaga budować odbiór produktów. Czasem jednak zdarzają nieczyste zagrywki i tu zwinnie niwelują kryzysy wizerunkowe.
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 26
Rejestracja: 20 paź 2019, 21:18

Re: Reklama w Internecie Dębica

Post autor: Weronika »

Jesteś pewien, że potrzebne jest Ci pozycjonowanie lokalne? Może long tail będzie lepszym rozwiązaniem? Myślę, że najlepszą opcją będzie konsultacja w agencji, która zna się na pozycjonowaniu. Odezwij się do nich https://widoczni.com/pozycjonowanie-stron/wroclaw/ . Mają szeroki zakres usług i działają kompleksowo. Ponadto zebrali ogromne doświadczenie w takich pracach. Konsultacje u nich są bezpłatne - wypełnij formularz, a dowiesz się więcej.
Awatar użytkownika
olka
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:14

Re: Reklama w Internecie Dębica

Post autor: olka »

Słuchajcie, właśnie przeczytałam ten artykuł https://seolid.pl/blog/2020/10/12/jak-d ... do-google/ i zastanawiam się, czy ktoś z was dodawał już witrynę do wyszukiwarki Google? Właśnie dowiedziałam się, że jest to konieczne, chcąc zaistnieć w sieci.
Sędzik

Re: Reklama w Internecie Dębica

Post autor: Sędzik »

Aktualnie da się nawiązać współpracę z bardzo fajnymi i konkretnymi agencjami reklamowymi jak na przykład https://virtualpeople.pl/ Mają odpowiednie doświadczenie i przede wszystkim wiedzę. Dzięki temu działania marketingowe są po prostu o wiele wiele skuteczniejsze
ODPOWIEDZ