Choroba Alzheimera

Dobre rady o zdrowiu, polecenia lekarzy i szpitali. Skuteczne metody leczenia, dobre suplementy.
Awatar użytkownika
teczowo
Posty: 42
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:38

Choroba Alzheimera

Post autor: teczowo »

W Polsce jest około 400 tysięcy osób dotkniętych chorobą Alzheimera. Dolegliwości początkowo są delikatne, mogą to być problemy ze snem, lęki, niewielkie zaburzenia, które łatwo przeoczyć. Jednak z czasem w miarę rozwoju choroby objawy się nasilają i pacjent nie jest w stanie sam sobie radzić. Na szczęście ostatnio dowiedziałam się o tym, że istnieje terapia, która potrafi odwrócić skutki choroby. Więcej można dowiedzieć się tu: www.ortmedis.eu. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?
Awatar użytkownika
Marek22
Posty: 104
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:13

Re: Choroba Alzheimera

Post autor: Marek22 »

skuteczną metodą leczenia wielu chorób jest ozonoterapia https://vitalea.pl/oferta/ozonoterapia/ ... a-ozonowa/ Ozon zabija bakterie, wirusy i grzyby. Pozwala na całkowite pozbycie się choroby odtruwając, dotleniając i wspomagając obronność ustroju. Wiele osob bardzo sobie chwali szybkie i bez skutkow ubocznych efekty!
Magdalenaś

Re: Choroba Alzheimera

Post autor: Magdalenaś »

Jest to niestety ciężka choroba. Nie tylko dla samego chorego, lecz także jego bliskich. Według mnie warto odwiedzić zaufany gabinet psychologiczny, może to w pewnym stopniu odciążyć naszą psychikę. Ja mogę polecić wizytę w klinice Psychomedic Warszawa. W znacznym stopniu pomogli mi zrozumieć sposób postępowania z osobą, która cierpi na Alzheimera, regularne wizyty w tym miejscu dobrze działały także na moją mamę, była wyciszona i spokojna. Jeśli ktoś poszukuje więcej informacji, warto skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 22 253 88 88
ODPOWIEDZ