Implantologia Warszawa

Dobre rady o zdrowiu, polecenia lekarzy i szpitali. Skuteczne metody leczenia, dobre suplementy.
Awatar użytkownika
Gwido91
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2020, 23:03

Implantologia Warszawa

Post autor: Gwido91 »

Cześć wszystkim. Jakie znacie gabinety stomatologiczne zajmujące się implantologią zębów w Warszawie? Możecie polecić mi sprawdzonego i zaufanego lekarza? Byłbym wdzięczny.
Awatar użytkownika
kosma95
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2020, 11:55

Re: Implantologia Warszawa

Post autor: kosma95 »

Świetni specjaliści od implantologii przyjmują w klinice prodentika.com.pl. Zresztą znają się doskonale też na wielu innych specjalizacjach. Ceny ich usług nie są drogie jak na warunki w stolicy, a usługi zawsze wykonują porządnie i profesjonalnie.
Awatar użytkownika
luna51
Posty: 35
Rejestracja: 07 lip 2020, 20:23

Re: Implantologia Warszawa

Post autor: luna51 »

Też miałam problem z uzębieniem i w tej chwili mam założone implanty. Wiadomo że lepsze swoje zęby niż sztuczne ale fajnie że jest taka możliwość. Jednak swojej córce powtarzam jak ważna jest higiena jamy ustnej aby nie miała takich problemów jak ja miałam.
Awatar użytkownika
pola
Posty: 82
Rejestracja: 03 kwie 2019, 7:44

Re: Implantologia Warszawa

Post autor: pola »

Z tego co wiem, to tutaj mogą coś takiego Ci wykonać, tylko musisz się dokładniej rozeznać, jak z terminami, bo w tym to się już nie orientuję. Aż tak daleko to nie wybiegam i na razie sama muszę nadrobić pracę, żeby w ogóle udało mi się na wizytę i leczenie zębów zapisać.
Awatar użytkownika
kamka03
Posty: 90
Rejestracja: 29 maja 2019, 13:56

Re: Implantologia Warszawa

Post autor: kamka03 »

Jak możesz podjechać to w Krakowie jest bardzo dobra klinika od implantów. To Luxdentica. Stosują nowoczesne metody leczenia i dają 20 lat gwarancji na wykonane implanty. Pierwsza konsultacja jest bezpłatna. A do tego patrz tu https://implantkrakow.pl/implanty_w_jeden_dzien - implanty u nich możesz wykonać w jeden dzień. Także nie zajmie Ci to dużo czasu.
ODPOWIEDZ