Psycholog a psychiatra

Dobre rady o zdrowiu, polecenia lekarzy i szpitali. Skuteczne metody leczenia, dobre suplementy.
Awatar użytkownika
stella_85
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2020, 7:14

Psycholog a psychiatra

Post autor: stella_85 »

Witajcie forumowicze. Jeszcze nigdy nie byłam w żadnej poradni zdrowia psychicznego, ale nadszedł ten moment, kiedy planuję się tam wybrać. Mam tylko z problem ze zdecydowaniem się na konkretnego specjalistę. Jak myślicie, psychiatra czy psycholog? Nie mam doświadczenia, więc może wy będziecie w stanie mi podpowiedzieć, co powinnam zrobić?
Oleńczuk

Re: Psycholog a psychiatra

Post autor: Oleńczuk »

Ale przecież jeśli nie wiecie tego, to po prostu postawcie na jak najlepszą terapię. Osobiście polecam Wam zajrzeć do https://psychomedic.online/ i umówić się do Psychomedic.Online. Oni na pewno odpowiednio się Wami zajmą i pomogą Wam przepracować Wasze problemy.
Rafał88

Re: Psycholog a psychiatra

Post autor: Rafał88 »

stella_85 pisze: ↑07 kwie 2021, 1:41 Witajcie forumowicze. Jeszcze nigdy nie byłam w żadnej poradni zdrowia psychicznego, ale nadszedł ten moment, kiedy planuję się tam wybrać. Mam tylko z problem ze zdecydowaniem się na konkretnego specjalistę. Jak myślicie, psychiatra czy psycholog? Nie mam doświadczenia, więc może wy będziecie w stanie mi podpowiedzieć, co powinnam zrobić?
Mi bardzo pomógł się pozbierać psycholog online, którego znalazłam na stronie Wetalk, polecam skorzystać z tej platformy do kontaktu internetowego z najlepszymi ekspertami.
ODPOWIEDZ