Szum w uszach

Dobre rady o zdrowiu, polecenia lekarzy i szpitali. Skuteczne metody leczenia, dobre suplementy.
Awatar użytkownika
Benigna_86
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2021, 20:38

Szum w uszach

Post autor: Benigna_86 »

Hej wszystkim. Od jakiegoś czasu zmagam się z natrętnym szumem w uszach, a słyszałam, że może to być powiązane z kręgosłupem i dyslokacją kręgów. Powiedzcie mi, czy terapia manualna kręgosłupa przy szumie w uszach jest tak skuteczna, jak twierdzi wiele osób? Medycyna alternatywna nie jest dla mnie czymś nowym, ale tej metody zwyczajnie nie testowałam, więc wasze opinie będą jak najbardziej pomocne.
kalina45ć

Re: Szum w uszach

Post autor: kalina45ć »

Ja zgłosiłabym się do protetyka słuchu w pierwszej kolejności. Miałam podobny problem i okazało się, że to dzięki tej wizycie zapobiegłam rozwojowi choroby. Mam dość specyficzna pracę, gdzie często jest bardzo głośno więc ogólnie lekarz polecił mi zakup specjalnych zatyczek w sklepie z aparatami słuchowymi . Korzystam z nich już od jakiegoś czasu i rzeczywiście bardzo mi to pomaga
Wiesława23

Re: Szum w uszach

Post autor: Wiesława23 »

Benigna_86 pisze: ↑26 maja 2021, 9:36 Hej wszystkim. Od jakiegoś czasu zmagam się z natrętnym szumem w uszach, a słyszałam, że może to być powiązane z kręgosłupem i dyslokacją kręgów.
A byłaś z tym w ogóle u laryngologa?
Bo wiesz, gdybanie gdybaniem, ale często się okazuje że takie rzeczy można szybko przy pomocy leków wyleczyć, wiec po co kombinować z poszukiwaniem jakiegoś drugiego dna?
Ja bym się najpierw umówiła do laryngologa, czy to na miejscu czy poprzez konsultację online jak tu mozęsz ogarnąć: https://kataloglekarzy.telemedi.com/specjalizacja i bez wychodzenia z domu i jeśli laryngolog oceni, że nie wiadomo co to jest, a to mało możliwe, bo to przecież specjaliści, to dopiero wtedy szukać alternatyw.

Tak przynajmniej to widzę
ODPOWIEDZ