usg piersi

Dobre rady o zdrowiu, polecenia lekarzy i szpitali. Skuteczne metody leczenia, dobre suplementy.
krystoś

usg piersi

Post autor: krystoś »

Witam, ma prośbę : jeżeli znacie dobrego ginekologa w Warszawie, który może od razu zrobić USG piersi prosze o namiary.. Jestem mamą 10 miesięcznego dziecka i wyczuwam u siebie od ok. miesiąca zgrubienia w piersi a nie karmię już 3 miesiące.

Będę zobowiązana Mika
tłok

Re: usg piersi

Post autor: tłok »

Tak na szybko co mi przychodzi do głowy, to warszawska klinika MULTIMED - https://multimed.pl/ . Lekarz bardzo kompleksowo przeprowadził takie badanie usg piersi, był bardzo dokładny i też wiele mi wyjaśnił. Sama mam małego guzka ale lekarz stwierdził, że to nic groźnego i trzeba tylko kontrolować. Kamień z serca. Polecam szczerze tę placówkę i Tobie.
jeżyna

Re: usg piersi

Post autor: jeżyna »

Tak, znam tą klinikę chociaż ja wszystkie badania robiłam w szpitalu do którego skierował mnie mój lekarz. A wiadomo, że dokładne badania to trafna diagnoza. Ja się takiej doczekałam jak trafiam na badania do szpitala Medicover, od razu potwierdzili u mnie endometriozę i teraz przynajmniej mam odpowiednie leczenie
Karolcia Ł

Re: usg piersi

Post autor: Karolcia Ł »

Ja też miałam podobny problem, ale że z czasem u mnie krucho to zapisałam się na teleporadę do ginekologa przez net. Wytłumaczyłam i pokazałam mu co i gdzie wyczuwam - kontakt mieliśmy poprzez wideo - i bez zwłoki wystawił mi skierowanie na usg :)
Polecam wszystkim zapracowanym taką formę konsultacji z lekarzami specjalistami https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/
żuczek555

Re: usg piersi

Post autor: żuczek555 »

Tak, jak napisał @tłok - klinika Multimed oferuje badania usg (także piersi). Najważniejsze, że terminy oczekiwania na wizyty nie są zbyt długie, a kadra lekarzy/ diagnostyków jest bardzo profesjonalna. Jeśli chodzi o placówki warszawskie, to ta zdecydowanie jest najlepsza.

lakier wyrównujący płytkę paznokcia
martawlos

Re: usg piersi

Post autor: martawlos »

Też robiłam USG piersi w Wawie, właśnie w Multimedzie. Nie wiem tylko czy w tej samej przychodni, a tych jest kilka. Byłam w dwóch ze względu na terminy, akurat musiałam mieć to zrobione na szybko. U mnie było podejrzenie poważnych problemów, zależało mi na ekspresowym załatwieniu sprawy i się udało. Plusy? Tych było sporo, ale na pewno profesjonalny sprzęt + podejście do pacjenta. Kilka telefonów, informacje o przygotowaniu, przypomnienie o wizycie. Moim zdaniem pełna profeska na każdym kroku. No i później opis, zalecenia. Samo miejsce robi naprawdę dużą różnicę.
ODPOWIEDZ