Letnie stylizacje

Ubrania, sklepy, inspiracje. Podziel się swoimi pomysłami.
Awatar użytkownika
Anzelma
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2021, 23:34

Letnie stylizacje

Post autor: Anzelma »

Witajcie! Jakich elementów odzieży nie powinno zabraknąć w waszych letnich stylizacjach? Ja w ciepłe dni praktycznie non stop noszę letnie spódnice, bo jest mi w nich najwygodniej. Szczególnie lubię spódnice maxi za ich lekkość i komfort noszenia. Jakie ciuszki wy wybieracie w tym sezonie?
Błażewska 40

Re: Letnie stylizacje

Post autor: Błażewska 40 »

Gdy pojawiają się cieplejsze dni, to bardzo lubię zakładać cieniutki top, na ramiączka a na to sweter oversize rozpinany. Wtedy, gdy jest mi zbyt ciepło, to go zdejmuję, a gdy robi się chłodniej to zakładam. Jest to dla mnie najwygodniejsze połączenie, dodatkowo jeszcze super wygląda do białych trampek.
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: Letnie stylizacje

Post autor: spekulant »

Myślę, że każda kobieta ma jakieś swoje ulubione stylizacja oraz odzież i jestem zdania, że jak najbardziej na pewno fajnie jest również nosić różnego rodzaju nakrycia głowy. Jeśli chodzi o damskie to ciekawie prezentują się stożki filcowe https://hatfactory.pl/61-filcowe które na pewno będą pasowały do wielu stylizacji.
Awatar użytkownika
siri
Posty: 111
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Letnie stylizacje

Post autor: siri »

Świetnym drobiazgiem na prezent, ale też dla siebie jest plecak skórzany do szkoły Częstochowa. Młodzież na pewno doceni taki plecak. Warto wybierać tego typu większe plecaki, które będą bardzo pakowne. Wszystko się w nich mieści. Skórzane plecaki są teraz modne.
dash44.pl Kraków
asia382ś

Re: Letnie stylizacje

Post autor: asia382ś »

Ja polecam sukienki maxi , które dzięki temu że są długie to właściwie możemy też wykorzystać w inne pory roku. Ja w sumie zakładam je też na jakieś większe okazje, typu wesele czy komunia. Są mega przewiewne i sądzę że to taki must have w kobiecej garderobie
ODPOWIEDZ