Modne skórzane buty

Ubrania, sklepy, inspiracje. Podziel się swoimi pomysłami.
Awatar użytkownika
Hildegarda_75
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2020, 22:34

Modne skórzane buty

Post autor: Hildegarda_75 »

Co sądzicie o skórzanych butach? Według mnie lepiej właśnie w takie obuwie zainwestować, bo na pewno posłuży o wiele dłużej. Sama zastanawiam się zresztą, czy nie kupić jakiejś pary z oferty producenta gamabut.pl. Możecie polecić?
Awatar użytkownika
Blanka1974
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2021, 1:07

Re: Modne skórzane buty

Post autor: Blanka1974 »

Początkowo spodobały mi się buty komunijne dla dziewczynki od Gamabut, ale sama też zdecydowałam się zamówić sobie botki. Jakość zaskoczyła mnie zdecydowanie pozytywnie tak jak i szczegółowe wykonanie. Buciki są niesamowicie wygodne i ładnie się prezentują. Rewelacja :)
miśka11wp

Re: Modne skórzane buty

Post autor: miśka11wp »

Blanka1974 pisze: ↑16 lut 2021, 9:02 Początkowo spodobały mi się buty komunijne dla dziewczynki od Gamabut, ale sama też zdecydowałam się zamówić sobie botki. Jakość zaskoczyła mnie zdecydowanie pozytywnie tak jak i szczegółowe wykonanie. Buciki są niesamowicie wygodne i ładnie się prezentują. Rewelacja :)
Szkoda, że tak krótko można je używać :)
-
Agencja Eventowa
Awatar użytkownika
iwika
Posty: 30
Rejestracja: 29 lip 2019, 11:29

Re: Modne skórzane buty

Post autor: iwika »

Skórzane buty nigdy nie wyjdą z mody, ale ja już szukam sandałów i klapek na lato. Zastanawiam się nad kupieniem butów tej marki https://panpablo.pl/firm-pol-1554017754 ... stock.html . Podobają mi się, bo są proste, ale modne. Poza tym widać, że są solidne i warto wydać kilka złotych więcej za buty, które mają bardzo dobrą jakość.
ODPOWIEDZ