Szkolenia

Ubrania, sklepy, inspiracje. Podziel się swoimi pomysłami.
Awatar użytkownika
Zocha
Posty: 95
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:41

Szkolenia

Post autor: Zocha »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad korzystaniem z dodatkowych szkoleń by sama jeszcze bardziej się rozwijam. Widziałam, ze pojawia się wiele różnych miejsc do ktorych warto sie zgłosić. Z tego co czytałam tutaj https://wartoszkolic.pl/szkolenia/ , można znaleźć kilka zdecydowanie wartościowych szkoleń. Wy z jakich korzystacie?
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Szkolenia

Post autor: Mirra »

A czy kojarzycie jakieś firmy, które oferują szkolenia za darmo? Ja póki co trafiłam na taką ofertę na stronie http://kursy-edu.net.pl/darmowe-kursy/. Firma szkoleniowa Kar-Group rzeczywiście proponuje część ze swoich szkoleń całkowicie za darmo :) Chyba warto z tego skorzystać, prawda?
Awatar użytkownika
Nowyy
Posty: 3
Rejestracja: 27 lis 2019, 20:18

Re: Szkolenia

Post autor: Nowyy »

Niestety, nie mogę zgodzić się z Wami. Chociaż każdy ma inne zdanie w tej kwestii.
Przysłowia są zwierciadłem sposobu myślenia narodu.
Krzyśko

Re: Szkolenia

Post autor: Krzyśko »

Zanim zapiszecie się na kurs, koniecznie sprawdźcie jakie kwalifikacje wam daje. Ja zdecydowałem się na kurs ochrony http://www.wce.pl/kursy-ochrony-kwalifi ... ik-ochrony. Chciałem mieć zapewniony zawód. Bardzo szybko znalazłem pracę. Uważam, że ten kurs bardzo dobrze mnie do niej przygotował.
Grześ23

Re: Szkolenia

Post autor: Grześ23 »

Jeśli chodzi o szkolenia dla żołnierzy to rzuć okiem na https://savealife.pl Ten kurs uczy żołnierzy radzenia sobie w różnych okolicznościach oraz precyzyjnie wyjaśnia jak prawidłowo przeprowadzić pierwszą pomoc. Według mnie każdy żołnierz powinien mieć ukończone szkolenie z pierwszej pomocy.
Aruś92

Re: Szkolenia

Post autor: Aruś92 »

Jeśli będziecie szukać szkoleń, które mogą wam się przydać w przyszłości to rzućcie okiem na kurs pierwszej pomocy. Moim zdaniem taki kurs powinien przejść każdy, ponieważ dzięki zdobytej wiedzy możemy uratować komuś życie. Niestety mało kto wybiera się na tego typu kursy.
nużka

Re: Szkolenia

Post autor: nużka »

Super, że wspominacie o szkoleniach z zakresu udzielania pierwszej pomocy. wychodzę z założenia, ze każdy z nas powinien brać w nich udział. Jeśli chodzi o firmę, która ma wieloletnie doświadczenie w ich organizacji to polecam szczególnie Transmedyk https://www.transmedyk.pl/. Doświadczeni ratownicy medyczni, nowoczesne fantomy a do tego bardzo konkurencyjne ceny zajęć :)
Awatar użytkownika
hiderus
Posty: 63
Rejestracja: 18 wrz 2019, 15:49

Re: Szkolenia

Post autor: hiderus »

akurat w zawodzie psychologa rozwój to podstawa i tak naprawdę on się nigdy nie kończy. uczestnictwo w szkoleniach to rzecz normalna i powszechna. ja będę brała niedługo udział w szkoleniu z neurologii klinicznej dorosłego w Centrum CBT i jeśli jesteście również zainteresowani to pod tym linkiem https://cbt.pl/szkolenia/neuropsycholog ... doroslego/ można znaleźć informacje o zapisach
ODPOWIEDZ