Podłoga w garażu

Wątek o motoryzacji - jak dbać o samochód, jakiego mechanika wybrać. Przepisy, przeglądy, ubezpieczenia, pomoc prawna w razie wypadku.
Pińt

Podłoga w garażu

Post autor: Pińt »

Panowie, co najlepiej sprawdzi się na podłogę w garażu? Zastanawiam się co kupić, żeby nie było później żadnego problemu z użytkowanie, wyczyszczeniem itp. Dajcie proszę znać, czy klasyczne, tradycyjne płytki podłogowe się tutaj sprawdzą? Bo mam zagwozdkę:)
Sławomir

Re: Podłoga w garażu

Post autor: Sławomir »

W przypadku firm, z którymi współpracuje cenię sobie profesjonalizm oraz rzetelne podejście do tematu. Jakiś czas temu skorzystałem z oferty firmy Termolit, która wykonała dla mnie posadzki wrocław , z której jestem bardzo zadowolony. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Jędrzej

Re: Podłoga w garażu

Post autor: Jędrzej »

Zdecydowaliście się na bambusową podłogę w Waszym domu? To było marzenie i Twoje i Twojego narzeczonego. W wolnej chwili rzućcie okiem na klej do podłóg DREWNIANYCH do wymagających zastosowań, może być on Wam bardzo potrzebny. Zerknijcie tutaj: https://podlogi24.net/sika-klej-do-dese ... _3713.html.
pączek

Re: Podłoga w garażu

Post autor: pączek »

Wiele osób decyduje się na płytki w garażu. Moim zdaniem jest to bardzo dobra opcja. Warto także pomyśleć o zakupie listew wykończeniowych do tych płytek. Polecam więc artykuł http://www.wizjatv.pl/listwy-wykonczeni ... ment-domu/ .
Łukasz

Re: Podłoga w garażu

Post autor: Łukasz »

Jeśli zastanawiacie się nad wyborem odpowiedniej posadzki to ja polecam wam wylewki anhydrytowe One mają wiele zalet, między innymi nie wymagają stosowania zbrojeń, szybko schną. Sprawdźcie na stronę tam sa opisane zalety i parametry takich wylewek. Poczytajcie. Polecam.
ODPOWIEDZ