Podłoga w garażu

Wątek o motoryzacji - jak dbać o samochód, jakiego mechanika wybrać. Przepisy, przeglądy, ubezpieczenia, pomoc prawna w razie wypadku.
Pińt

Podłoga w garażu

Post autor: Pińt »

Panowie, co najlepiej sprawdzi się na podłogę w garażu? Zastanawiam się co kupić, żeby nie było później żadnego problemu z użytkowanie, wyczyszczeniem itp. Dajcie proszę znać, czy klasyczne, tradycyjne płytki podłogowe się tutaj sprawdzą? Bo mam zagwozdkę:)
Sławomir

Re: Podłoga w garażu

Post autor: Sławomir »

W przypadku firm, z którymi współpracuje cenię sobie profesjonalizm oraz rzetelne podejście do tematu. Jakiś czas temu skorzystałem z oferty firmy Termolit, która wykonała dla mnie posadzki wrocław , z której jestem bardzo zadowolony. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Jędrzej

Re: Podłoga w garażu

Post autor: Jędrzej »

Zdecydowaliście się na bambusową podłogę w Waszym domu? To było marzenie i Twoje i Twojego narzeczonego. W wolnej chwili rzućcie okiem na klej do podłóg DREWNIANYCH do wymagających zastosowań, może być on Wam bardzo potrzebny. Zerknijcie tutaj: https://podlogi24.net/sika-klej-do-dese ... _3713.html.
pączek

Re: Podłoga w garażu

Post autor: pączek »

Wiele osób decyduje się na płytki w garażu. Moim zdaniem jest to bardzo dobra opcja. Warto także pomyśleć o zakupie listew wykończeniowych do tych płytek. Polecam więc artykuł http://www.wizjatv.pl/listwy-wykonczeni ... ment-domu/ .
Łukasz

Re: Podłoga w garażu

Post autor: Łukasz »

Jeśli zastanawiacie się nad wyborem odpowiedniej posadzki to ja polecam wam wylewki anhydrytowe One mają wiele zalet, między innymi nie wymagają stosowania zbrojeń, szybko schną. Sprawdźcie na stronę tam sa opisane zalety i parametry takich wylewek. Poczytajcie. Polecam.
opino

Re: Podłoga w garażu

Post autor: opino »

Tak naprawdę ja sama się zastanawiam, co mam wybrać i jakie mam opcje, niemniej jednak dla mnie stoły warsztatowe producent Varteco ma porządne. Moim zdaniem naprawdę warto to zrobić, ale jeśli będziemy niepewni odnośnie zakupu, to ciekawi mnie, co wy mi poradzicie. Dajcie znać. Sama ciekawa jestem jak na to patrzycie.
minimanla

Re: Podłoga w garażu

Post autor: minimanla »

U mnie największym problemem tak naprawdę było to, czy mam jak znaleźć odpowiednie kroki w budowaniu i jak na razie mam na oku coś takiego https://inbudo.pl/garaz-drewniany/ . Nie będę jednak budować wiecie, byle czego, tylko po prostu porządny garaż, ale z desek, że tak powiem, używanych.
Mośka121

Re: Podłoga w garażu

Post autor: Mośka121 »

Zobaczcie sobie na garaże blaszane prime garage tam na stronie macie ciekawy i pomocny artykuł, który mówi o zaletach takich rozwiązań jak garaż blaszany. Moim zdaniem o bardzo dobre ekonomiczne rozwiązanie.
salamandiks4

Re: Podłoga w garażu

Post autor: salamandiks4 »

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę internetowego sklepu z panelami podłogowymi Meister, gdzie znajdziecie m.in. panele winylowe meister . Posiadają bardzo rozbudowaną ofertę, dostosowaną do najróżniejszych potrzeb swoich klientów.
ODPOWIEDZ