Skuter elektryczny cena

Wątek o motoryzacji - jak dbać o samochód, jakiego mechanika wybrać. Przepisy, przeglądy, ubezpieczenia, pomoc prawna w razie wypadku.
Awatar użytkownika
Santor121
Posty: 7
Rejestracja: 30 cze 2019, 10:39

Skuter elektryczny cena

Post autor: Santor121 »

Skuter elektryczny cena https://iamelectric.pl/produkt/skuter-e ... y-blade-s/ W Blade prąd nie płynie on bulgocze, to wszystko za sprawą jego agresywnego wyglądu. Producenci on samego początku wiedzieli co chcą stworzyć, skuter który przykuje uwagę wszystkich przechodni.
Projektanci zadbali o wygląd, ale czy producent zadbał do jakość? Jak najbardziej Blade został wyposażony w sprawdzone rozwiązanie jakim są baterie żelowe o pojemności 72V20Ah oraz silnik beszczotkowy o mocy 2200W.
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Skuter elektryczny cena

Post autor: Mirra »

A czy warto Waszym zdaniem kupić skuter używany? Ja ostatnio widziałam w serwisie Pokato.pl, że takie skutery są o wiele tańsze, niż zupełnie nowe. Więc takie rozwiązanie wydaje mi się całkiem ok. A Wy co o nim sądzicie?
Maśka

Re: Skuter elektryczny cena

Post autor: Maśka »

Najtańszy będzie chyba skuter używany, który z pewnością znajdziesz w serwisie Pokato.pl.
To ogólnopolska platforma, gdzie dodawane są darmowe ogłoszenia wielu kategoriach, po której łatwo się poruszać dzięki temu.
Poszukaj, z pewnością znajdziesz coś, co spełni Twoje oczekiwania. I w dodatku w naprawdę świetnej cenie!
ODPOWIEDZ