Zaufany adwokat z Łodzi?

Znasz świetne strony, które warto polecić? Daj znać!
Awatar użytkownika
polikarp76
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2021, 20:11

Zaufany adwokat z Łodzi?

Post autor: polikarp76 »

Jaki adwokat z Łodzi jest waszym zdaniem godny zaufania? Ponoć z każdą sprawą świetnie radzi sobie kancelaria kroladwokat.pl. Korzystaliście z ich usług? Możecie powiedzieć coś więcej na jej temat?
Awatar użytkownika
Iwo90
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2021, 14:19

Re: Zaufany adwokat z Łodzi?

Post autor: Iwo90 »

Zgłosiłem się do tej kancelarii, kiedy potrzebne było mi pozwolenie na budowę. Nie spodziewałem się, że wszystko zostanie tak sprawnie załatwione. Otrzymałem pomoc dokładnie taką, jakiej oczekiwałem, więc szczerze mogę polecić.
tołka

Re: Zaufany adwokat z Łodzi?

Post autor: tołka »

Jeśli chodzi o Łódź to ja sobie bardzo chwalę kancelarię Sobczak Maciejewska Zając. Mega super podejście do klienta, szybkie rozwiązanie sprawy, to niesamowite ile może zdziałać za nas taki doświadczony radca prawny :) Czy to rozwód, czy sprawy rodzinne jak podział majątku - są w stanie się tym zająć.

website blocker jak odblokować
adwokaś87

Re: Zaufany adwokat z Łodzi?

Post autor: adwokaś87 »

Musze polecić rozwody wrocław bo jest to adwokat z długoletnim doświadczeniem i oferuje on szerokie usługi tj przeprowadzanie due diligence przedsiębiorstwa, a także doradzanie Klientom przy transakcjach obejmujących sprzedaż przedsiębiorstwa lub przygotowywanie opinii prawnych.
ODPOWIEDZ